آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو در ۱۹ مرکز برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - آزمون الکترونیکی زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو (Tolimo) برای دوره های ۱۶۹ تا ۱۷۸ در ۱۹ مرکز مجری برگزار می‌شود.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو (Tolimo) به شیوه الکترونیکی برگزار می شود و افراد متقاضی شرکت در آزمون می توانند در زمان مقرر که از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود، در آزمون ثبت‌نام کنند.

دوره ۱۶۸ آزمون امروز ۲۰ مهرماه برگزار شد.

آن دسته از افرادی که متقاضی شرکت در آزمون هستند، می­ توانند به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه کنند.

آزمون زبان تولیمو توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می‌شود و در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می‌باشد. این آزمون برای داوطلبان دکترای داخل کشور (دانشگاه‌های آزاد و سراسری) معتبر است.

حداقل و حداکثر سن برای شرکت در آزمون وجود ندارد و صرفاً افرادی که حداقل مدرک دیپلم داشته باشند می‌توانند در آزمون شرکت کنند. در آزمون Tolimo می‌توانید در چندین آزمون و در تاریخ‌های نزدیک به هم شرکت کنید و محدودیتی در این امر وجود ندارد.

دامنه­ نمره­ کل، از ۳۱۰ تا ۶۷۷ است. نمره­ بالاتر از ۶۰۰ عالی، بین ۵۲۰ تا ۵۹۹ خوب، بین ۴۸۰ تا ۵۱۹ متوسط و کمتر از ۴۷۹ ضعیف تلقی می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور؛ این سازمان نرم افزار برگزاری آزمون به صورت الکترونیکی را طراحی و پیاده سازی کرده است و در حال حاضر این نرم افزار برای آزمون های TOLIMO مورد استفاده قرار می گیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha