کماندار پاراالمپیکی: نیازمند حمایت و نگاه ویژه مسوولان هستیم

تهران - ایرنا - کماندار پاراالمپیکی ایران گفت: مهم‌ترین درخواست ما از مسوولان ورزش این است که موضوع اشتغال و تامین تجهیزات ما را در دستور کار قرار دهند.

فرزانه عسگری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص مراسم تجلیل از قهرمانان تیروکمان المپیک و پاراالمپیکی ایران افزود: برگزاری چنین مراسمی باعث می شود ورزشکاران انگیزه ای مضاعف داشته باشند و با روحیه ای دوچندان برای موفقیت تلاش کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه در توکیو تا یک قدمی مدال رفتیم اما با کسب عنوان چهارمی دستمان از مدال و سکو دور ماند. امیدوارم در مسابقات آتی بتوانیم مزد زحمات و تلاش های خود را بگیریم.

کماندار پارالمپیکی ایران یادآور شد: این اولین اعزام من به پاراالمپیک بود اما با حریفان آشنایی داشتم چرا که همدیگر را در مسابقات جهانی دیده بودیم ولی جو المپیک چیز دیگری است و شرایط فرق دارد. 

عسگری در مورد مشکلاتی که دارند، گفت: مهم ترین مشکل ما تجهیزات تیروکمان است، مدال آوران ما به نوعی از سوی مسوولان حمایت می شوند اما آنهایی که به هر دلیل دستشان از مدال دور می ماند، دور می مانند و نیازمند حمایت ویژه می باشند. مهم ترین مشکل ما پس از تجهیزات، تامین منابع مالی و اشتغال بوده که امیدوارم با حمایت های مسئولان این مهم به زودی محقق شود. 

وی به رقابت های آتی تیروکمان هم اشاره کرد و یادآور شد: مسابقات جهانی امارات بهمن ماه برگزار می شود و باید خودمان را برای این رقابت ها آماده کنیم. پس از ترکیه یک مرحله اردو را سپری کرده ایم و باید در ادامه راه نیز برای رسیدن به مدال و سکوی قهرمانی تلاش خود را دوچندان کنیم.

وی ادامه داد: آخرین مدال خوشرنگ من به سال ۲۰۱۷ و مسابقات جهانی چین باز می گردد که مدال طلای تیمی بود و در پارا هم چهارم شدم، این بار امیدوارم طلای دیگری را برای خودم و کشورم به ارمغان بیاورم و باید دید چه خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha