سردار اشتری: خانواده شهدا پرچمداران ایثار و تجلی وحدت هستند

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با خانواده شهیدان استواردوم "حامد ضابط" و استواردوم" محمد علی دولت آبادی" از شهدای این نیرو، گفت: خانواده شهدا پرچمداران ایثار و تجلی وحدت هستند و خدمت به خانواده این عزیزان یک ارزش معنوی است.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در این دیدارها با اشاره به جایگاه والای شهدای گرانقدر ایران اسلامی بیان داشت: امروز اقتدار کشور مرهون رشادت ها و از جان گذشتگی های شما عزیزان است و این است که می گوییم خانواده شهدا، پرچمداران ایثار و تجلی وحدت در جامعه هستند .

وی گفت: دیدار با خانواده شهدا ادای دین به ارزش ها و آرمان های والای انقلاب است و باید فداکاری ها و ایثارگری های شهدا در جهت ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت همیشه در جامعه تبیین و تشریح شود تا نسل های بعدی انقلاب با فرهنگ عاشورا و شهادت آشنا شوند و بدانند که راه شهدا هیچ گاه به فراموشی سپرده نمی شود.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: امروز وظیفه سنگینی به دوش ما نهاده شده که از آرمان های انقلاب و مسیر پرافتخاری که شهدا و جانبازان در آن پای نهاده اند، پاسداری کنیم و اجازه ندهیم که دشمنان با توطئه های خود ما را از مسیر اصلی منحرف سازند.

سردار اشتری خدمت به خانواده شهدا را یک ارزش معنوی و از اعمال صالح دانست و تصریح کرد: شهداء مظهر ایثار، آزادگی و خانواده های آنان نماد صبر و شکیبایی در جامعه هستند و ما تا قیامت مدیون خون شهدا هستیم و خود را موظف می‌دانیم به عنوان خادم این عزیزان تا جایی که در توان داریم به خانواده معظم شهدا خدمت کنیم.

رونمایی از "کتاب گویای پلیس "در هفته ناجا

 آیین رو نمایی از کتاب "گویای پلیس " با حضور معاون اجتماعی ناجا، معاون صدای رسانه ملی و جمعی از هنرمندان در معاونت صدای رسانه ملی برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، پیش از ظهر امروز آیین رو نمایی از کتاب گویای پلیس  با حضور سردار "مهدی حاجیان"؛ معاون اجتماعی و سخنگوی  ناجا و دکتر  "بخشی زاده"؛ معاون صدای رسانه ملی  و جمعی از هنرمندان رسانه ملی در معاونت صدای رسانه ملی برگزار شد

سردار اشتری: خانواده شهدا پرچمداران ایثار و تجلی وحدت هستند

 سردار "مهدی حاجیان "؛سخنگو  و معاون اجتماعی ناجا  در این مراسم ضمن تبریک هفته ناجا به سبز پوشان عرصه امنیت اظهار داشت: پلیس نهادی است که در بطن و متن زندگی مردم حضور دارد و اهتمام ویژه این نیرو ارتقاء احساس امنیت در گستره جغرافیای ایران است.

وی   با تاکید بر اینکه امنیت ذهنی در جامعه به مراتب برتر و بالاتر از امنیت عینی می باشد، بیان کرد: تصویری که هنرمندان در آثار هنری از امنیت می سازند به معنای واقع به گسترش احساس امنیت ذهنی کمک شایانی می کند.

سردار حاجیان خاطرنشان کرد: نگاه پلیس از مرز تا مرکز است و پیام اخیر و مسرت بخش و حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله)در ارج نهادن به تلاش ها و مجاهدت های نیروی انتظامی وظیفه تولید و توسعه احساس امنیت در جامعه را برای همکاران ما در این نیرو پیش از پیش لازم الاجراء می نمایند.

 این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: نقش معاونت اجتماعی ناجا در بازگو نمودن جانفشانی های همکاران در تولیدات هنری بیش از پیش مورد توجه بوده و ما تلاش می کنیم همان گونه که مقام معظم رهبری (مدظله) فرموده اند؛" همه مسئولان و مدیران باید تلاش کنند سطح خدمت گزاری و انجام وظیفه را ارتقاء بدهند و با کار کرد خود قدر نیروی انتظامی را در چشم عموم مردم ارتقاء بدهند"، این کلام گوهر بار و حکیمانه چراغ راهی است برای ادامه مسیر که ما بتوانیم با کمک و همراهی شما هنرمندان متعهد تصویری با صلابت از یک پلیس مقتدر و مهربان را به نمایش بگذاریم.

وی درادامه با بیان اینکه کار شما هنرمندان تولید امنیت است و این مهم با نگاه هوشمندانه در مفاهیم هنری می توان به موفقیت های بزرگتری در حوزه های مختلف ماموریتی رسید.

در  ادامه این مراسم معاون صدای رسانه ملی نیز با تبریک هفته ناجا، حضور در اپلیکیشن ایران صدا را یک فرصت گران بها برای ناجا بیان  و با ابراز رضایت از ادامه همکاری های و اعلام آمادگی حوزه معاونت صدا در تقویت همکاری و تولید برنامه تاکید کردند.

در پایان مراسم از هنرمندان دخیل در تولید چهار کتاب گویای پلیس تجلیل شد.   

توجه به ورزش و تقویت آمادگی جمسانی با هدف افزایش توان مأموریتی پلیس

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: توجه به ورزش و تقویت آمادگی جسمانی در آماده سازی پلیس برای افزایش توان مأموریتی و عملیاتی یک شاخص محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس؛ سردار "محمد شرفی" در سومین روز از هفته نیروی انتظامی و در همایش سراسری کوهپیمایی کارکنان ناجا که در ارتفاعات "آبشار" تهران برگزار شد، گفت: به سبب وجود سرمایه انسانی چابک و آماده ای که نیروی انتظامی دارد، امروز سازمان نیروی انتظامی از بهترین سازمان ها محسوب می شود. 

سردار اشتری: خانواده شهدا پرچمداران ایثار و تجلی وحدت هستند

وی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان نیروهای مسلح فرمودند: "این افتخار نظام جمهوری اسلامی است که امروز فرماندهان ما بهترین نفرات را برای حفاظت و صیانت از نظام جمهوری اسلامی ایران و ارزش های آن تربیت می کنند که آثار آن را در چنین صحنه هایی می بینیم" ،افزود: نیروهای مسلح، عزیز و عزت دین و زینت حاکمان زمان خودشان هستند.

وی ادامه داد: نیرو های مسلح سنگر محکمی هستند در مقابل نا امنی و نباید نفوذ پذیر باشند و باید این دژ مستحکم برای دفاع از مردم و کشور استوار و محکم باشند.

سردار شرفی افزود: یکی از شرایط استواری و استحکام این است که مأمور ما باید هم از نظر اعتقاد درونی و باورهای دینی و ولایت مداری از هر جهت در سطح عالی قرار داشته و هم از نظر جسمی ورزیده و آماده انجام مأموریت باشد. بنابراین امروز افتخار داریم نیروهایی در سطح عالی در همه زمینه ها داریم.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه ورزش در آماده سازی پلیس برای افزایش توان مأموریتی یک شاخص محسوب می شود، ادامه داد: ورزش و تربیت نیروی انسانی یکی از راهبردهای اساسی توسعه ورزش همگانی است و راهبرد دوم، توسعه ورزش های قهرمانی است که به سبب آن شاهد برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی در میادین بین المللی و جهانی هستیم.

وی ادامه داد: مردم پلیس ورزیده و قوی را دوست دارند و در این راه فرماندهان می بایست هدفمند کار کنند که پرداختن به ورزش یکی از وظایف اصلی فرماندهان و تمامی کارکنان ناجا می باشد و از همین رو باید راه باید سرمایه گذاری توسعه مراکز آموزش توسط معاونت تربیت و آموزش در دستور کار باشد.

این مقام ارشد انتظامی در پایان همایش سراسری کوهپیمایی کارکنان ناجا ضمن گرامیداشت روز سرباز در هفته نیروی انتظامی، با قدردانی از خدمات و جانفشانی های سربازان عزیز در راه برقراری امنیت در کشور، سربازان را امانتی در دست فرماندهان دانست و تربیت سربازان را امری مهم و حیاتی توصیف کرد.

گفتنی است در ابتدای این مراسم معاون تربیت و آموزش ناجا با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تبریک ایام ربیع الاول، ضمن تقدیر و تشکر از حضور همکاران در همایش کوهپیمایی و برگزار کنندگان این برنامه ورزشی، انجام منظم ورزش را امری مهم در ارتقاء سطح سلامتی کارکنان دانست.

سردار "حبیب اله جان نثاری" افزود: در حال حاضر در هزار نقطه در سطح ناجا ورزش همگانی برگزار می شود و باید انجام ورزش در نیروی انتظامی به یک فرهنگ سازمانی تبدیل شود. در پایان این مراسم ورزشی به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایز نقدی اهدا شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha