ابلاغ سند الزامات سامانه‌های الکترونیکی آموزش و شبکه شاد به استان‌ها

تهران- ایرنا- مرکز هماهنگی حوزه وزارتی وزارت آموزش و پرورش «سند الزامات سامانه‌های الکترونیکی آموزش و پرورش و شبکه آموزشی دانش‌آموز (شاد)» را به استان‌ها ابلاغ کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، مرکز هماهنگی حوزه وزارتی «سند الزامات سامانه های الکترونیکی آموزش و پرورش و شبکه آموزشی دانش آموز( شاد) »، مصوبه هفتاد و سومین جلسه شورای عالی فضای مجازی را به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ کرد.

این بخشنامه در سایت وزارت آموزش و پرورش موجود است.

به گزارش ایرنا، شورای عالی فضای مجازی امروز دوشنبه سند الزامات سامانه‌های الکترونیکی آموزش و پرورش و شبکه آموزشی دانش‌آموزان (شاد) را مشخص و آن را برای اجرا به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ کرد.

این سند با هدف افزایش پایداری و تداوم خدمات رسانی شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) به عنوان بخشی از زیست بوم جدید تعلیم و تربیت رسمی عمومی کشور به تصویب شورای عالی فضای مجازی کشور رسیده است.
الزامات این سند که توسط مرکز ملی فضای مجازی منتشر شده است، ۲ ماده دارد و با هدف افزایش پایداری و تداوم خدمات رسانی شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) به عنوان بخشی از زیست بوم جدید تعلیم و تربیت رسمی عمومی کشور به تصویب شورای عالی فضای مجازی کشور رسیده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha