طرح آبرسانی روستای مال حاجی شهرستان ممسنی به بهره‌برداری رسید

شیراز - ایرنا- طرح آبرسانی به روستای مال حاجی شهرستان ممسنی در آیینی با صرف اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال، وارد مدار بهره‌برداری شد.

سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس روز دوشنبه  طی سخنانی ضمن قدردانی از فعالیت های  جهادی و موثر شرکت آبفا استان در استان فارس به ویژه در روستاهای محروم، اظهار داشت: طبق بررسی ها اقدامات بسیار خوبی در حوزه آبرسانی شهری و روستایی در استان صورت گرفته است و یا در دست اقدام می باشد.
سردار بو علی،  سپاه و بسیج را در اقدامات عام المنفعه به ویژه در حوزه آبرسانی همراه و یاور شرکت آبفا استان دانست و  گفت: همانطور که پیش از این نیز تفاهمنامه  همکاری بین سپاه و شرکت آبفا فارس منعقد شده است، قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فجر استان همواره در کنار شرکت آبفا فارس در ادامه نهضت خدمت رسانی به مردم محروم استان ایستاده و آماده خدمتگذاری است.
وی بهره برداری از طرح آبرسانی مورد افتتاح را بسیار اثر گذار در رفع بحران کم آبی در روستاهای تحت پوشش دانست و ابراز امیدواری کرد تا مشترکین منتفع از این طرح با صرفه جویی در مصرف قدردان این نعمت الهی باشند.

علی بوستانی مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس نیز  از اقدامات جهاد گونه سپاه پاسداران و سازمان بسیج در عمران و آبادانی  ، به ویژه همکاریهای صادقانه با شرکت آبفا فارس در حوزه آبرسانی، از گشایش این طرح ابراز خرسندی کرد و  اظهار داشت: در راستای رسالت شرکت آبفا استان فارس مبنی بر ارائه خدمات مطلوب آبرسانی به مردم شهرها و روستاهای استان، این شرکت به منظور ارائه خدمات آبرسانی مطلوب تر به مردم روستای مال حاجی، اقدام به اجرای یک هزار و ۷۰۰ متر خط انتقال و ۲ هزار متر شبکه توزیع آبرسانی ، اجرای ۵۰ متر خط انتقال برق و تجهیز یک باب ایستگاه پمپاژ خرید ۲ باب مخزن ذخیره سیار و بهسازی یک رشته چشمه کرده است.
بوستانی افزود: با بهره برداری از این طرح آبرسانی که با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فجر استان با صرف اعتباری بالغ بر ۱۵میلیارد ریال به بهره برداری رسید، ساکنین روستای مال حاجی شهرستان ممسنی  از مزایای آبرسانی آن بهره مند شدند.

شهرستان ممسنی به مرکزیت نورآباد در فاصله ۱۴۷ کیلومتری غرب شیراز دراستان فارس قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha