رئیس پلیس راهور به سئوالات شهروندان پاسخ می دهد

تهران- ایرنا- سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور فردا- سه شنبه- همزمان با چهارمین روز هفته ناجا پاسخگوی سئوالات و بررسی مشکلات هموطنان خواهد بود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا فردا- سه شنبه- ۲۰ مهرماه- از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲  سردار هادیانفر در چهارمین روز از هفته ناجا که با عنوان پلیس، امنیت اقتصادی، پشتیبانی تولید و مانع زدایی نامگذاری شده است با حضور در سامانه ۱۹۷از طریق ارتباط تلفنی مستقیم پاسخگوی مشکلات مردم خواهد بود.

هفته نیروی انتظامی از ۱۷ مهرماه با شعار پلیس مقتدر، قانونمدار و امین مردم آغاز و ۲۳ مهر ماه با شعار پلیس، ولایتمداری، حفظ ارزش‌ها و جامعه ایمانی به پایان می‌رسد.

براساس روزشمار هفته نیروی انتظامی، ۱۸ مهر ماه با عنوان پلیس هوشمند، مشارکت عمومی، انضباط اجتماعی و ۱۹ مهر ماه با عنوان پلیس خدمتگزار، سرباز فداکار و امنیت پایدار نامگذاری شده است.

 ۲۰ مهر ماه نیز با عنوان پلیس، امنیت اقتصادی، پشتیبانی تولید و مانع زدایی و ۲۱ مهر ماه نیز با عنوان پلیس، پیشگیری اجتماعی، آموزش همگانی و امنیت اجتماعی نامگذاری شده است.

روزهای ۲۲ و ۲۳ مهرماه نیز به ترتیب با عنوان پلیس، تلاش جهادی، ایثار و شهادت و پلیس، ولایت مداری، حفظ ارزش ها و جامعه ایمانی نامگذاری شده است.

۱۳۵۲

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha