کیک‌بوکسینگ‌کاران قمی اعزامی به اردوی انتخابی تیم ملی مشخص شدند

قم-ایرنا- رییس انجمن ورزش‌های رزمی قم گفت: با برگزاری مسابقات استانی این رشته ورزشی، ۱۶کیک‌بوسینگ‌کار قمی برای اعزام به رقابت‌های انتخابی تیم ملی در استان خوزستان مشخص شدند.

علی یزدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: مسابقات انتخاباتی تیم ملی این رشته ورزشی طی روزهای ۲۲ تا ۲۷ آبان ماه سال جاری در استان خوزستان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ قهرمانی استان در خانه رزمی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ترتیب یافت و در اوزان مختلف نفرات برتر مشخص شدند.

یزدی اظهار کرد: در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم این رقابت ها حسن عموحسینی اول و ایمان کریمی در جایگاه دوم قرار گرفت، همچنین در وزن منفی ۶۵ کیلوگرم میز علی نوبهاری اول و محمدجواد اسم خانی رتبه دوم را از آن خود کرد.

رییس انجمن ورزش‌های رزمی قم ادامه داد: در وزن منفی ۷۰ کیلوگرم نیز علیرضا اختیاری موفق به کسب مقام اول و علی محمدی دوم شد و در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم نیز پیمان سعادتی اول و علیرضا منگلی در جایگاه دوم قرار گرفت.

کیک‌بوکسینگ‌کاران قمی اعزامی به اردوی انتخابی تیم ملی مشخص شدند

یزدی تصریح کرد: قاسم مهدوی و امیرمهدی حسین آبادی نیز به ترتیب جایگاه اول و دوم وزن منفی ۸۰ کیلوگرم مسابقات قهرمانی استان را کسب کردند و در وزن منفی ۸۵ کیلوگرم داوود زارعی و امیرمحمد صمیمی به ترتیب اول و دوم شدند.

وی ابراز داشت: در وزن منفی ۹۰ کیلوگرم نیز محمدمهدی قاسلمو با برتری مقابل حریفان خود اول شد و علی رضا کاظمی نیز توانست به سکوی دوم رقابت ها تکیه بزند. در مثبت ۹۰ کیلوگرم نیز کیاصادق اول و علی اکبر رحیمی دوم شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha