کشاورز: به معنای واقعی یک تیم هستیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: تیم یکپارچه‌ای داریم و بین بازیکنانمان تفاوت زیادی نیست. ما به معنای واقعی تیم هستیم.  

«محمد کشاورز» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص پیروزی تیمش در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: در ابتدا باید از مهمان‌نوازی و تجلیل باشگاه فولاد زرند ایرانیان از بنده و «علی‌اصغر حسن‌زاده» کاپیتان تیم ملی فوتسال تشکر کنم. 

وی ادامه داد: بازی بسیار خوبی بود. ما خوب شروع کردیم و تسلط خوبی بر بازی داشتیم و توانستیم با دو گل در نیمه اول پیش بیفتیم. در نیمه دوم هم شرایط خوب بود. در دقایقی بازی نزدیک شد. به طور کلی بر بازی مسلط بودیم و موقعیت‌های زیادی هم ایجاد کردیم. با همه احترامی که برای فولاد زرند قائل هستم، مستحق سه امتیاز بودیم.

کشاورز: به معنای واقعی یک تیم هستیم

کشاورز اضافه کرد: از عملکرد تیم بسیار رضایت دارم. بازیکنانم تمرکز بسیار خوبی داشتند و از تک‌ تک آن‌ها تشکر می‌کنم.  

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند در مورد بازیکنان ملی‌پوش تیمش و عملکرد آن‌ها در لیگ بیان داشت: سعی کردیم بازیکنانی که در جام جهانی حضور داشتند، به سرعت ریکاوری شوند. هم از نظر بدنی و هم روحی و روانی با آن‌ها کار کردیم و با صحبت با آن‌ها و تمرینات مخصوص توانستیم شرایط خوبی برای این بازیکنان به وجود بیاوریم. خدا را شکر برنامه‌ریزی‌ها جواب داد و از همه آن‌ها و دیگر بازیکنان نیز رضایت کامل داریم.

وی در خصوص شرایط تیم گیتی‌پسند در جدول لیگ برتر گفت: خیلی کاری به تیم‌های دیگر نداریم اما شرایطمان خوب است و روند رو به رشدی داریم. الان خیلی زود است درباره صدرنشینی صحبت کنیم. کم کم تیم‌های مدعی خودشان را از جدول جدا می‌کنند و کورس قهرمانی شکل می‌گیرد. البته ما نباید عملکرد خوب تیم‌های سن‌ایچ ساوه و مقاومت البرز را نادیده بگیریم. 

کشاورز درباره جوانگرایی تیم گیتی‌پسند نیز بیان کرد: ما در تیم به جوان‌ها خیلی بها می‌دهیم و اصلا هم پشیمان نیستیم. بازیکنان جوان ما در لیگ هم به خوبی جواب اعتماد ما را دادند و در هر بازی عملکرد خوبی داشتند. تیم یکپارچه‌ای داریم و بین بازیکنانمان خیلی فرقی نیست. ما به معنای واقعی تیم هستیم.

کشاورز: به معنای واقعی یک تیم هستیم

  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha