۱۹ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۳۷
کد خبرنگار: 2330
کد خبر: 84500236
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۷ درصد از بیماران کرونایی در انگلیس زنان باردار هستند

تهران-ایرنا- مقامات بهداشتی انگلیس اعلام کردند تقریبا یک پنجم از بیماران مبتلا به کرونا در انگلیس در ماه های اخیر زنان بارداری بوده اند که واکسن نزده اند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا شبکه خبری ای تی وی نوشت: خدمات بهداشت ملی انگلیس (ان اچ اس) اعلام کرد بین اول ژوئیه تا ۳۰ سپتامبر (۱۰ تیر تا ۸ مهر) ۱۷ درصد از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ که از دستگاه های ویژه تنفسی استفاده می کردند باردار بودند و اولین دوز واکسن خود را دریافت کرده بودند.

این سازمان گفت اطلاعات نشان می دهد که زنان باردار ۳۲ درصد همه زنان بین ۱۶ تا ۴۹ ساله را که در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند و از دستگاه های ویژه ریه استفاده می کنند تشکیل می دهد.

به گفته خدمات بهداشت ملی انگلیس، این آمار از آغاز همه گیری کرونا در مارس ۲۰۲۰ میلادی ۶ درصد افزایش یافته است.

مامای ارشد خدمات بهداشت ملی انگلیس گفت این اطلاعات نشان می دهد که تزریق واکسن کووید می تواند  شما، کودکان و عزیزان تان را سالم و سلامت و بدون نیاز به بستری در بیمارستان نگه دارد.

ان اچ اس هم چنین اعلام کرد که اطلاعات بیش از ۱۰۰ هزار واکسن کرونا در دوران بارداری در انگلیس و اسکاتلند و ۱۶۰ هزار مورد دیگر در آمریکا نشان می دهد که واکسن آسیبی به جنین یا نوزادان نمی زند.

مقامات بهداشتی انگلیس از زنان باردار خواسته اند برای تزریق واکسن کرونا اقدام کنند.

اطلاعات سلامت عمومی انگلیس نشان می دهد که بیش از ۸۱ هزار از زنان باردار در انگلیس اولین دز واکسن کرونا را دریافت کرده اند و حدود ۶۵ هزار نفر دومین دز را دریافت کرده اند.

کرونا در انگلیس تاکنون باعث ابتلای بیش از ۸ میلیون نفر شده است که از این تعداد ۱۳۷ هزار و ۷۳۵ نفر شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha