۶۵ درصد جمعیت هدف بالای ١٢ سال در سرپل‌ذهاب واکسینه شدند

قصرشیرین - ایرنا - معاون شبکه بهداشت و درمان سرپل‌ذهاب گفت: ۶۵ درصد جمعیت هدف بالای ١٢ سال در این شهرستان با دریافت دُز اول و دوم واکسن علیه ویروس کرونا واکسینه شدند.

دکتر «محسن مرادی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به خطر کرونا، دُز سوم واکسن برای کادر بهداشت و درمان این شهرستان آغاز شده است.

وی اظهار داشت: وضعیت کرونایی این شهرستان باتوجه به اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان قرمز است و مردم باید موازین و دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی بگیرند و به این اصول پایبند باشند.

معاون شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب در ادامه گفت: با هماهنگی های انجام شده واکسیناسیون دانش آموزان شهرستان آغاز شده و تاکنون بیش از سه هزار و ۲۰۰ نفر و حدود ۴۵ درصد دُز اول واکسن را دریافت کرده‌اند.

دکتر مرادی اضافه کرد: در شرایط فعلی مهم ترین اولویت، واکسیناسیون اقشار مختلف است از این رو از مردم درخواست می کنیم نسبت به واکسیناسیون اقدام کرده و افراد خانواده خود را تشویق به انجام آن کنند.

وی گفت: از همه مردم چه افرادی که واکسن زده اند و افرادی که هنوز واکسینه نشده اند می خواهیم که در بیرون از منزل ماسک بزنند و در قبال سلامت خود و دیگران احساس مسوولیت کنند.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha