نیروی انتظامی با تمام توان برای تامین و حفظ امنیت مردم پای کار است

قصرشیرین - ایرنا - فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: نیروی انتظامی با تمام توان برای تامین و حفظ آرامش و امنیت مردم و کشور پای کار است و با آمادگی کامل در برابر ناهنجاری‌های جامعه ایستاده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، نورالدین فرزادی پور روز دوشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی سرپل ذهاب با تبریک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی و تجلیل از تلاشگران این عرصه افزود: مرزهای ما به برکت نیروهای نظامی و همچنین در داخل کشور توسط پلیس خدمتگزار پاسداری می‌شود و اکنون در بهترین وضعیت امنیتی هستیم.

وی اظهار کرد: امروز به برکت حضور و آمادگی نیروهای مسلح دشمن جرات تعرض حتی به یک وجب از خاک کشورمان را ندارد و ایران اسلامی با اقتدار و ایستادگی تمام در برابر هر گونه تهدیدی ایستاده است.

فرمانده انتظامی سرپل ذهاب نیز گفت: نیروی انتظامی امنیت عمومی در جامعه را حفظ خواهد کرد و اعتماد به مردم را افزایش می‌دهد و با این اهداف در کنار مردم هستیم و خواهیم ماند.

سرهنگ منوچهر رضایی افزود: در راستای تامین نظم و امنیت جامعه برای رضایتمندی مردم و مقابله با برهم زنندگان امنیت  از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و این رسالت نیروی انتظامی است.

شهرستان سرپل‌ذهاب در غرب استان کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز مسترک با کشور عراق دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha