امام جمعه دامغان: سرمایه اصلی نیروهای انتظامی ایمان به خدا است

سمنان-ایرنا- امام جمعه دامغان گفت: نیروی نظامی و انتظامی به ارتقا در همه ابعاد نیازمند است و سرمایه اصلی آن‌ها در این مسیر ایمان به خداوند است.

به‌ گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن رستمیان روز دوشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح دامغان به مناسبت هفته ناجا در ستاد فرماندهی انتظامی دامغان، بیان کرد: جامعه به ارتقا در همه ابعاد به ویژه عرصه معنویت و ایمان در سطح ادارات و نیروهای نظامی و انتظامی نیازمند است.

وی ادامه داد: طبق بیانات مقام معظم رهبری، امروز شاهد امنیت مثال زدنی در جامعه هستیم و نیروهای مسلح نیز ستون امنیت کشور هستند.

رستمیان با اشاره به ابعاد خدمات نیروهای مسلح در ایران تصریح کرد: نیروی انتظامی در میدان خدمت و کمک به مردم در ایام‌ کرونا خوش درخشیدند.

امام جمعه دامغان: سرمایه اصلی نیروهای انتظامی ایمان به خدا است

هوشمندسازی ناوگان خودرویی و کلانتری‌ها در دامغان

فرمانده انتظامی دامغان با اشاره به اینکه مجموعه انتظامی شهرستان در سطح خوبی قرار دارد و در حال ارتقا است، گفت: ناوگان خودرویی و کلانتری های سطح شهر هوشمند شدند و این امر باعث بهبود خدمات‌دهی عمومی می‌شود.

سرهنگ سیدرضا علوی اظهار داشت: هدف نیروی انتظامی در دامغان جلب رضایت عمومی مردم است که با جلب این اعتماد، امروز امنیت پایدار در تمام ابعاد حاکم است که این امر افتخاری برای خادمات ملت در نیروی انتظامی است. 

وی ادامه داد: تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ طی ۶ ماه نخست امسال ۱۱ هزار و ۸۹۸ مورد بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هشت درصد افزایش یافت. 

علوی به میزان تماس مردم با سامانه ۱۹۷ اشاره کرد و افزود: این سامانه پل ارتباطی بین مردم و نیروی انتظامی است که امسال نسبت به سال گذشته شاهد افزایش ۶۹ درصدی تماس و افزایش ۴۰ درصدی رضایت عمومی مردم دامغان در این سامانه هستیم. 

فرمانده انتظامی دامغان گفت: یکی دیگر از اهداف نیروی انتظامی در دامغان رصد و کنترل کالاها به ویژه برای کشف قاچاق است که در همین راستا، طی ۶ ماه نخست امسال بیش از ۲۵ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.

به گزارش ایرنا، نشست خبری با خبرنگاران، دیدار با امام جمعه، دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، دیدار مردمی، تقدیر از خیران امنیت ساز، تجلیل از نمونه های ترافیکی، برگزاری مسابقه‌های ورزشی، ویزیت رایگان، ایجاد ایستگاه گزینش و استخدام در نماز جمعه و برگزاری میز خدمت، از برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در دامغان است.

هفته نیروی انتظامی امسال از ۱۷ مهرماه با شعار پلیس مقتدر، قانون‌مدار و امین مردم آغاز شد و ۲۳ مهر ماه با شعار پلیس، ولایتمداری، حفظ ارزش‌ها و جامعه ایمانی به پایان می‌رسد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha