هیات گروه دوستی پارلمانی ایران و پاکستان در مجلس وارد اسلام‌آباد شد

اسلام‌آباد-ایرنا- هیات گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان به ریاست «احمد امیرآبادی ‌فراهانی» بامداد دوشنبه به وقت محلی وارد «اسلام‌آباد» شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، گروه دوستی پارلمانی ایران بنا به دعوت رئیس گروه دوستی پارلمانی پاکستان و ایران به اسلام‌آباد سفر کرده است.

«سید محمدعلی حسینی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان و «سردار نصرالله خان درشک» نماینده مجلس ملی پاکستان در فرودگاه بین المللی اسلام‌آباد از رئیس و اعضای گروه دوستی پارلمانی کشورمان استقبال کردند.

نمایندگان هیات ایران قرار است در این سفر با روسای مجالس ملی و سنای پاکستان، اعضای گروه‌های دوستی در مجالس این کشور و همچنین برخی از مقامات دولتی دیدار و در خصوص گسترش تعاملات پارلمانی میان دو کشور، تحکیم همکاری‌های دوستانه در حوزه‌های مختلف گفت وگو و تبادل نظر کنند.

هیات گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان در مجلس همچنین قرار است با سفر به شهر «کراچی» در جنوب پاکستان با مقامات دولت ایالتی و پارلمانی دیدار کند.

این دومین سفر اعضای هیات گروه دوستی از مجلس شورای اسلامی به پاکستان طی دو سال اخیر است. هیات پارلمانی کشورمان اواخر خردادماه ۱۳۹۸ نیز طی سفر به اسلام‌آباد و کراچی با مقام‌های ارشد پارلمانی و دولتی این کشور همسایه دیدار کرد.

هیات گروه دوستی پارلمانی ایران و پاکستان در مجلس وارد اسلام‌آباد شد

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha