استاندار بوشهر: نامه های ارسالی به رئیس جمهوری با دقت بررسی می‌شود

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: تمام نامه های داده شده به رئیس جمهوری درششمین سفر استانی دولت سییزدهم به این استان با دقت مورد بررسی و رسیدگی قرار می‌گیرد.

به گزارش ایرنا، احمد محمدی‌زاده روز یکشنبه در بازدید از مرکز جمع بندی و ثبت و رسیدگی به نامه‌های مردمی داده شده به رئیس‌جمهوری با تشکر از عوامل و کارکنان شاغل در ستاد رسیدگی به نامه‌ها تاکید کرد: نهایت دقت را در ثبت و رسیدگی به نامه‌های مردم داشته باشید و سعی شود تا فردا، تمام نامه‌ها ثبت و بر اساس موضوع و محتوا برای رسیدگی و اقدام به مبادی ذیربط،  ارجاع و فرآیند رسیدگی تا حصول نتیجه و پاسخ مورد پیگیری قرار گیرد.

 وی با تاکید بر اینکه هیچ نامه‌ای نباید بدون پاسخ بماند اظهارداشت: مردم استان بوشهر مردمی نجیب و کم توقع هستند لذا برای تحقق خواسته‌های آنان وظیفه داریم با تمام توان پیگیر مطالبات آنان باشیم.

 محمدی‌زاده، سفر آیت الله رئیسی رئیس جمهوری و هیات همراه را سفری پر خیر و برکت خواند و گفت: به زودی گزارش مشروح مصوبات و توافقات صورت گرفته را به اطلاع عموم مردم می‌رسانیم.

وی یادآورشد: نماینده نهاد ریاست جمهوری در استان حاضر است و بر روند ثبت و دسته‌بندی نامه‌ها و فرآیند پیگیری، نظارت دارد.

رئیس جمهوری به همراه اعضای هیات دولت و در قالب ششمین سفر استانی دولت سیزدهم صبح روز جمعه ۱۶ مهرماه وارد استان بوشهر شد و در فرودگاه بین المللی استان مورد استقبال مسئولان قرار گرفت.

در ششمین استانی سفر هیات دولت به استان بوشهر ۶  وزیر کابینه دولت سیزدهم، شامل وزیر کشور، راه و شهرسازی، نفت، نیرو، جهاد کشاورزی و اقتصاد و دارایی رئیس جمهوری را همراهی کردند.

 براساس برنامه ریزی انجام شده وزیر نیرو به شهرستان‌های دشتی و تنگستان، وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان‌های بوشهر و دشتستان و وزیر اقتصاد و دارایی به شهرستان‌های گناوه و دیلم سفر کردند و وزیر راه و شهرسازی نیز روز پنجشنبه به شهرستان های عسلویه، کنگان و دیر سفر کرد و پروژه های زیربنایی این مناطق را مورد بازدید قرار داد.

 وزیران  یادشده که معین دولت بودند علاوه بربررسی میدانی مسایل و مشکلات شهرستان ها در نشست شورای اداری شرکت کردند و دیدارهایی با اقشار مختلف مردم و خانواده‌های شهدا و ایثارگران داشتند.

همچنین محمد اسلامی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی،دکتر انسیه خزعلی معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهوری و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول و رئیس دفتر رئیس جمهوری نیز در بازدیدها ، دیدارها و جلسات سفر  رئیس جمهوری به استان بوشهر  آیت الله رئیسی را همراهی کردند.

بازدید از شرکت صنعتی دریایی ایران ( صدرا)، منطقه ویژه اقتصادی و اسکله  شهید محلاتی ، دیدار با نخلداران اهرم مرکز شهرستان تنگستان، بازدید از موزه شهید رئیسعلی دلواری، پروژه راه آهن بوشهر- شیراز - عسلویه و نیروگاه اتمی بوشهر و حضور در نشست شورای اداری و  نخبگان استان و نشست خبری  برنامه های رئیس جمهوری در سفر به بوشهر بود.

در این سفر هیات دولت سیزدهم ۱۱۱ طرح و توافقنامه برای محرومیت زدایی، توسعه زیرساختی و رونق اقتصادی استان بوشهر تصویب کرد که باعث امیدواری مردم این استان شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha