برنامه تحول سازمان محیط زیست تا ۳ ماه آینده ارائه می‌شود

تهران- ایرنا- رییس سازمان محیط زیست از ارائه برنامه تحول برای این سازمان در بازه زمانی ۳ ماهه خبر داد و گفت: امیدوارم مجلس و دولت انقلابی با هم‌افزایی بتوانند مشکلات محیط زیستی کشور را برطرف کرده و نسبت به ارتقای سطح آن اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «علی سلاجقه» پس از حضور در کمیسیون کشاورزی، آب، ‌ منابع طبیعی و محیط زیست در جمع خبرنگاران گفت: امروز برای نخستین بار در کمیسیون کشاورزی حاضر شدم و با توجه به مسائلی که از سوی نمایندگان مطرح شد، این احساس ایجاد شد که پشتوانه خیلی قوی از سوی مجلس برای سازمان محیط زیست وجود دارد.

رییس سازمان محیط زیست افزود: امیدوارم مجلس و دولت انقلابی با هم‌افزایی بتوانند مشکلات محیط زیستی کشور را برطرف کرده و نسبت به ارتقای سطح آن اقدام کنند.

سلاجقه با بیان اینکه فراکسیون محیط زیست مجلس ظرفیت بسیار خوبی برای کمک به سازمان محیط زیست دارد، ادامه داد:‌ در جلسه امروز گزارشی از برنامه‌های کوتاه مدت، ‌ میان مدت و بلندمدت سازمان محیط زیست مطرح شد و نمایندگان با بیان دیدگاه‌های خود سبب شدند نتایج خوبی از جلسه امروز حاصل شود.

وی درباره مهمترین برنامه‌های سازمان محیط زیست، خاطرنشان کرد: با توجه به موضوع تحول‌خواهی که از جانب مجلس انقلابی و هم دولت انقلابی مطرح است، قرار شد در بازه زمانی ۳ ماه طرح تحولی جامعی برای سازمان محیط زیست تهیه و ارائه شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha