هروی: دیگر انتظاری برای رفع مشکلات شغلی‌ام ندارم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی کاراته ایران با بیان اینکه برای رفع مشکلات شغلی‌اش اقدامی انجام نشد، گفت: دیگر به فکر این نیستم تا فردی برای حل شدن مشکلات موجود قدمی بردارد. مهم این است تا افراد در جایگاهی که هستند، تاثیر مثبت از خود برجای بگذارند.

«شهرام هروی» در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: زمان زیادی است که با مشکلاتی در محل کارم مواجه هستم و حتی قرار بود چندی پیش موانع موجود و در زمان حضور وزیر سابق رفاه، کار و امور اجتماعی برطرف شود که هیچ اتفاقی رخ نداد. نمی‌دانم افرادی که زیر مجموعه وزیر سابق بودند اقدامی انجام ندادند و شاید آنقدر مشغله داشتند که حل مشکلات من به‌عنوان سرمربی تیم ملی کاراته که تیمش را برای موفقیت در المپیک آماده می‌کرد، ارزشی برای آنان نداشت.

وی افزود: مهم نیست و پس از ۱۵ سال مربیگری در عرصه ملی به خوبی فهمیدم که نباید از فردی انتظار داشت تا مشکلاتت را برطرف کند.

وی در خصوص شرایط تیم ملی کاراته که مسابقات قهرمانی جهان و آسیا را در پیش دارد، گفت: قرار بود در کاراته‌وان روسیه حضور یابیم اما به دلیل هزینه بالای اعزام و اینکه قهرمانی آسیا در پیش است، تصمیم گرفتیم به روسیه نرویم. البته ذبیح‌الله پورشیب برای رسیدن به عنوان گرندوینر به همراه حسن روحانی به‌عنوان مربی‌اش راهی مسکو شد و به مقام پنجمی رسید که عملکردش را مورد بررسی قرار می دهیم. پورشیب عملکرد بسیار خوبی در ۲ سال اخیر داشت و رسیدن به عنوان گرندوینر را به او تبریک می‌گویم.

هروی با اشاره به اهمیت بالای مسابقات قهرمانی جهان در امارات، اظهار داشت: این رقابت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و تلاشمان ارتقاء نتایج در بخش انفرادی است و همچنین می‌خواهیم قهرمانی سه دوره گذشته در کومیته تیمی را تکرار کنیم.

سرمربی موفق تیم ملی کاراته ایران، ادامه داد: تیم پرستاره و خوبی داریم اما باید بدانیم که مسابقات جهانی و آسیایی در فاصله کوتاهی برگزار می‌شود و باید دو تیم مجزا به امارات و قزاقستان اعزام کنیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha