کارمندان تا ابتدای آبان دز اول واکسن را تزریق کنند

ایلام - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی استاندار ایلام از کارمندانی که تاکنون نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام نکرده اند، خواست تا ابتدای آبان دز اول را تزریق کنند.

به گزارش ایرنا، الیاس فتاحی روز شنبه در نشست ستاد استانی مبارزه با کرونا اظهار داشت: سلامت دانش آموزان و مردم یکی از مهمترین وظایف ما در جامعه است و اکنون برای پیشگیری از مرگ و میر ابتلا به کرونا باید تزریق واکسن جزو اولویت ها باشد.

وی از مدیران مدارس خواست نسبت به رصد تزریق واکسیناسیون دانش آموزان توجه ویژه ای داشته باشند تا با توجه به تصمیم بازگشایی مدارس در نیمه دوم آبان ماه هرچه سریعتر دانش آموزان واکسن را تزریق کنند.

مهلت تزریق واکسن کرونا کارمندان تا اول آبان ماه

معاون استاندار ایلام همچنین یادآور شد: همه کارمندان تا اول آبان ماه فرصت دارند نسبت به تزریق دز اول واکسن کرونا اقدام کنند در غیر این صورت مطابق مصوبه ستاد کرونا عدم تزریق واکسن تخلف محسوب شده و با آنها برخورد می شود.

الیاسی همچنین از ستاد کرونا شهرستان‌ها نیز خواست دلایل عدم استقبال برخی از افراد از تزریق واکسن کرونا را بررسی و هرچه سریعتر به ستاد مرکز اعلام کنند.

وی همچنین با تذکر امکان شیوع پیک ششم کرونا در آبان ماه از دانشگاه علوم پزشکی ایلام خواست نسبت به بازآفرینی و تجدید قوا و روحیه کادر درمان برای رسیدگی به بیماران توجه ویژه ای داشته باشد.

معاون سیاسی ، امنیتی استاندار ایلام گفت: همچنین با توجه به بالا بودن آمار کرونا در برخی مناطق باید از هرگونه تجمعات در آرامستان ها همچنان پیشگیری به عمل آید.

فتاحی ابراز امیدواری کرد با همراهی و همکاری همه مجموعه ها و همچنین استقبال مردم از واکسیناسیون و رعایت پروتکل ها شاهد ایجاد آرامش در جامعه با حذف کرونا باشیم.

ورود سه هزار و ۸۰۰ زائر از مرز مهران

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام از ورود سه هزار و ۸۰۰ زائر در روز گذشته از طریق مرز مهران به کشور خبر داد و گفت: بیشتر این افراد بدون زدن ماسک به رعایت پروتکل ها توجهی ندارند که نیاز است تذکرات لازم ارایه شود.

الیاسی افزود: با توجه به عدم تست پی سی آر برای زائران در مرز خواسته شده که کد ملی این افراد ثبت و به دانشگاه علوم پزشکی استان‌ها آنها برای بررسی وضعیت افراد اطلاع رسانی شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha