کاروان کیفی به بازی‌های داخل سالن آسیا اعزام می‌شود

تهران- ایرنا- دبیرکل کمیته ملی المپیک بر کیفی‌گرایی در اعزام‌ها تاکید کرد و گفت: تنها ورزشکاران فدراسیون‌هایی که شانس دستیابی به مدال دارند به بازی‌های داخل سالن آسیا در تایلند اعزام خواهند شد.

به گزارش ایرنا، کیکاووس سعیدی امروز (شنبه) در نشست ستاد فنی بازی‌ها افزود: جلسات ستاد فنی بازی‌ها از امروز آغاز شد و مذاکرات با فدراسیون‌ها برای حضور در بازی‌ها و بررسی شرایط شرکت در این مسابقات دنبال می‌شود.

دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: با توجه به سیاست کیفی‌گرایی در اعزام‌ها، فدراسیون‌هایی که شانس کسب مدال دارند برای ارایه برنامه جهت حضور در بازی‌های داخل سالن، دعوت می‌شوند سپس بررسی‌های نهایی در هیات اجرایی کمیته ملی المپیک و ستاد عالی بازی‌ها انجام می‌شود.

ششمین دوره بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی در ۳۱ رشته ورزشی و ۳۰۵ رویداد طی روزهای ۲۱ تا ۲۹ بهمن ماه امسال در ۲ شهر بانکوک و چونبوری تایلند برگزار می‌شود که البته ۲ رشته ورزشی آن ورزش‌های هوایی و تک‌بال بصورت نمایشی است.

در این بازی‌ها ۳۰۵ مدال طلا، نقره و برنز، توزیع و پیش‌بینی می‌شود ۵ تا ۷ هزار ورزشکار در این بازی‌ها از ۴۵ کشور آسیایی حضور یابند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha