اقتدار و رافت اسلامی ۲ مولفه مهم نیروی انتظامی است

سنندج- ایرنا- فرماندار بانه گفت: اقتدار همراه با رافت اسلامی همان برخورد حکیمانه نیروهای انتظامی با مردم محسوب می‌شود که از مولفه‌های مهم پلیس مقتدر است.

به گزارش ایرنا، اسماعیل رستم پور روز شنبه در مراسم هفته نیروی انتظامی با بیان اینکه اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی الگوی برای سایر کشورها است اظهار داشت: شهدا انقلاب اسلامی را با استقامت و شجاعت بیمه کردند و امنیت امروز ما حاصل ایثار و ازخودگذشتی آنها است.

وی ادامه داد: با اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی و همه نیروهایی که حفاظت کشور را بر عهده دارند دشمنان از اینکه کشور را مورد هجمه قرار بدهند ناامید شدند.

رستم پور گفت: پلیس با اقتدار و قانونمندار در خدمت مردم است و امنیت پایدار و آرامش را در جامعه ایجاد کرده است.

وی اضافه کرد: یکی از ساختارهای اصلی حفاظت از جمهوری اسلامی نیروی انتظامی است و این نیرو در همه جا با اقتدار عمل می کند و مردم به نیروی انتظامی ایمان دارند.

وجود ناامنی در جامعه نشان از ضعف نیروی انتظامی خواهد بود

فرمانده هنگ مرزی شهرستان بانه نیز در ادامه ضمن تبریک به مناسبت هفته ناجا گفت: امنیت در همه ابعاد و در چهارچوب برعهده نیروی انتظامی است و در همه شرایط و برای انجام هر کاری نیاز به امنیت داریم بنابراین وجود شرارت و نا امنی نشان از ضعف نیروی انتظامی خواهد بود.

سرهنگ محمد خسروی با بیان اینکه ایجاد امنیت و آرامش در جامعه نشان از اقتدار نظام است افزود: زمانی نیروی انتظامی می تواند امنیت را در جامعه ایجاد که مقتدر باشد اگر اقتدارش زیر سوال برود نمی توان از نیروی انتظامی انتظار داشت در صحنه عملیاتی مقتدارانه حضور پیدا کند.

وی اظهار داشت: نیروی انتظامی در همه صحنه های حساس و بحرانها، بلایای طبیعی و خنثی سازی توطئه دشمنان این نظام با ایمان راسخ در میدان خوش درخشیده است و همواره تلاش می کنند امنیتی پایدار در جامعه برقرار کند.

سرهنگ خسروی ادامه داد: امنیت در کشور ما حقیقی و واقعی است چراکه این امنیت به دست نیروی انتظامی و همراهی مردم ایجاد شده و به بیگانگان وابسته نیست در حالیکه در بسیاری از کشورها به ظاهر امنیت برقرار است اما امنیت آنها وابسته به بیگانگان است.

شهرستان مرزی بانه با ۱۵۸ هزار نفر در ۲۷۰ کیلومتری سنندج مرکز استان واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha