استاندار خراسان رضوی: مرزهای شرقی از امن ترین مرزهای کشور است

سبزوار- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: با وجود برخی کانون های بی ثباتی و ناامنی در مجاورت مرزهای شرقی، این نواحی در زمره امن ترین مرزهای کشور است.

محمدصادق معتمدیان روز شنبه با حضور در گلزار شهدا گمنام سبزوار با ادای احترام به مقام شامخ شهدا و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی افزود: امنیت کامل مرزهای خراسان رضوی حاصل ایثار، از خودگذشتگی، رشادت و تلاش شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و مرزبانی است.

 وی  با اشاره به نقش و جایگاه نیروی انتظامی و مرزبانی در تامین امنیت مرزها در کنار دیگر نیروهای مسلح ادامه داد: تامین امنیت پایدار و مثال زدنی جمهوری اسلامی، مرهون مجاهدت شبانه روزی این گروههای نظامی، انتظامی و امنیتی است.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به تلاش نیروهای نظامی و انتظامی در مقابله با اشرار و سوداگران مرگ گفت: تامین امنیت عمومی کشور و حفاظت از ارزشهای انقلاب اسلامی مرهون این مجاهدت هاست همچنین توسعه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کشور نیز در ابعاد مختلف آن مرهون امنیت بی بدیلی است که به وسیله ارکان امنیتی و نظامی ایجاد شده است.

معتمدیان افزود: نیروهای نظامی و انتظامی در بحران کرونا نیز از روزهای نخست هم دوش کادر درمان و بهداشت، تلاشی شبانه روزی را در خدمات رسانی به مردم انجام داده اند.

وی ادامه داد: امروز رضایتمندی عمومی مردم از مقوله امنیت بیانگر زحمات، تلاش و ایثارگری سربازان عرصه امنیت است.

استاندار خراسان رضوی در ادامه سفر خود به شهرستان‌های این استان شب گذشته وارد سبزوار شد. دیدار با خانواده معظم شهدا، ملاقاتهای مردمی و  نشست جمع‌بندی مصوبات سفر از برنامه های امروز  معتمدیان در این شهرستان است.

سفرهای ماه‌های اخیر استاندار خراسان رضوی به مناطق مختلف این استان برای بررسی میدانی، آگاهی از درخواستها و نظرات ساکنان شهرها و روستاها، بازدید از طرحهای عمرانی در حال اجرا، دیدار با خانواده‌های شهدا و همچنین افتتاح طرحهای مختلف بوده است.

شهرستان ۲۸۵ هزار نفری سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha