۱۷ مهر ۱۴۰۰،‏ ۹:۳۰
کد خبرنگار: 1540
کد خبر: 84497417
۰ نفر

برچسب‌ها

ارسال اثر به سوگواره ملی مهر محرم تا ۱۵ آبان تمدید شد

سمنان- ایرنا- دبیر چهاردهمین سوگواره ملی مهر محرم گفت: مهلت ارسال اثر به این سوگواره به میزبانی سمنان بنا به درخواست علاقه‌مندانِ رسانه و هنر عاشورایی و بر اساس تصمیم دبیرخانه سوگواره‌های حسینی «ملت امام حسین(ع)» برای کلیه بخش‌ها تا ۱۵ آبان ۱۴۰۰ تمدید شد.

میثم قدس پور روز شنبه به ایرنا افزود: چهاردهمین سوگواره مهرمحرم که امسال بخش عکس و ویدئوی سوگواره ملت امام حسین(ع) را عهده دار است تا ۱۵ آبان آماده دریافت آثار هنرمندان است.

وی بیان کرد: علاقه مندان جهت اطلاع از فراخوان چهاردهمین سوگواره ملی «مهرمحرم» در بخش های پویش عمومی و حرفه ای تولید محتوا و جوایز سوگواره همچنین برای ارسال آثار به سایت  www.MehreMoharram.ir  مراجعه کنند.

وی آیین ها و نمادهای هیات های خانگی، محرم و مسئولیت اجتماعی عزاداران حسینی در مواجهه با کرونا، ایده های نو و خلاقانه عزاداری در شرایط کرونایی، مقاومت و صبر عاشورایی، کمک مومنانه و همدلی حسینی، زیارت به نیابت (به تو از دور سلام)، مهر اربعین، و عاشورا، معرفت و بصیرت، محورهای این سوگواره است.

دبیر چهاردهمین سوگوره مهر محرم افزود: قالب های این سوگواره به صورت فیلم کوتاه ۳ دقیقه ای: مستندکوتاه، داستانی کوتاه، انیمیشن، موشن گرافیک، نماهنگ و عکس، و مجموعه عکس، پیش‌بینی شده است.

امیرعلی جوادیان، کمال الدین شاهرخ، و سیدعباس میرهاشمی، هیات داوران چهاردهمین سوگواره ملی «مهرمحرم» در بخش عکس هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha