۱۷ مدال رنگارنگ ورزشکاران ایران در روز دوم مسابقات جهانی شرکت‌ها

کشتهران - ایرنا - ورزشکاران اعزامی کشورمان در دومین روز پیکارهای جهانی شرکت‌ها در کشور یونان و در رشته‌های دارت، دوومیدانی، والیبال ساحلی، فوتبال، تنیس روی‌میز و شنا به میدان رفتند و موفق به کسب ۱۷ مدال شدند.

به گزارش جمعه شب ایرنا از فدراسیون ورزش کارگری،  در دومین روز از مسابقات جهانی ورزش شرکت‌ها ورزشکاران تیم دو ومیدانی کشورمان موفق به کسب ۷ مدال رنگارنگ شد.

در بخش مردان، احمد فرود  در ماده ۵۰۰۰ متر مدال طلا، هادی خوبیاری در ماده دو ۴۰۰ در ۱۰۰ متر مدال برنز، فاطمه نصرآبادی در ماده ۵۰۰۰ متر مدال طلا، زهره دادخواه در  پرتاب نیزه طلا، طاهره سادات عبدالله‌زاده و سارا قهمصری در ماده ۴۰۰ متر آزاد ۲ مدال نقره و مریم‌السادات شیخان در همین ماده برنز گرفتند.

درخشش شناگران با ۱۰ مدال 

در ماده ۴ در ۱۰۰ متر شنای آزاد در سه کلاس A,B,C,D,E  ایران به مقام سوم دست یافت.

در ماده ۵۰ متر پروانه کلاس A علی حمزه‌ای حسین آبادی از تیم فولاد مبارکه سپاهان نقره و در۵۰  متر پروانه کلاس C علی‌اکبر عاملی و امیر طاقونکی به ترتیب طلا و نقره گرفتند.

در ماده ۱۰۰ متر آزاد کلاس A علی حمزه‌ای حسین‌آبادی مدال نقره، در همین ماده و در کلاس B داود شفیعی برنز و در کلاس C نیز حمید احمدی‌زادگان مدال نقره، در ۱۰۰ متر کرال پشت و در کلاس A سید موسوی‌زاده از تیم فولاد سپاهان مدال طلا و در کلاس B همین ماده داود شریفی نقره گرفتند.

در رشته دارت تیم دارت شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در مسابقات دو نفره به مقام پنجم مشترک دست یافت و از رسیدن به کسب مدال باز ماند.

در مرحله گروهی مسابقات والیبال ساحلی تیم ثنا امین با نتیجه ۲ بر صفر پلیس یونان را شکست داد. در مرحله حذفی مسابقات والیبال ساحلی تیم ثنا امین ایران برای رسیدن به هشت تیم نخست، تیم ارکیتو را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. در ادامه و در مرحله گروهی نیز تیم شهرداری مشهد با نتیجه ۲ بر صفر تیم یونان را مغلوب کرد. تیم والیبال ساحلی شهرداری مشهد در مرحله حذفی ۲ بر صفر آلمان را شکست داد و به  یک هشتم نهایی صعود کرد.

حذف تیم‌های فوتبال

در رشته فوتبال تیم دکتر عبیدی با ۲ شکست پیاپی مقابل یونان و ایتالیا از گردونه ها حذف شد. تیم فوتبال هلدینگ فولاد مبارکه سپاهان نیز در دیدار با تیم ایتالیا و در مرحله یک چهارم نهایی شکست خورد و از ادامه رقابتها  بازماند.

حذف تیم تنیس روی میز زنان و صعود تیم مردان

در رشته تنیس روی میز تیم زنان با قبول شکست برابر یونان به مقام چهارم رسید. تیم تنیس روی میز  شرکت معادن‌منگنز ایران با ترکیب مجید احتشام‌زاده و محمد رضا نعمتی امروز  بدلیل عدم حضور تیم فرانسه یک برد دیگر به نامش ثبت شد.

تیم‌های زیر ۴۰ سال و بالای ۴۰ سال تنیس روی میز  معادن منگنز ایران که در رقابت‌های جهانی شرکت‌ها حضور دارند تاکنون با اقتدار و پیروزی بر تمامی  حریفان به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتنده اند.در ادامه رقابت‌ها تیم بالای ۴۰ سال برابر کاسماته یونان در دیدارهای انفرادی و دو نفره به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد . دیدارهای یک چهارم نهایی فردا شنبه پیگیری می شود.

با احتساب مدال‌های کسب شده در روز نخست این رقابتها، کاروان جهادگران تولید تا کنون موفق به کسب ۴۰ مدال طلا، نقره و برنز شده است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha