تیم آینده سازان قهرمان فوتسال خردسالان بندرعباس شد

بندرعباس- ایرنا- جشنواره فوتسال قهرمانی شهرستان بندرعباس در رده ۱۳ ساله ها، با برتری تیم آینده سازان پایان یافت.

رییس کمیته فوتسال شهرستان بندرعباس گفت: در این جشنواره فوتسال رده سنی ۱۳ ساله ها که به میزبانی باشگاه پرسپولیس برگزارشد. تیم ها در ۲ گروه به رقابت پرداختند.
محمد رضا جمشیدی شامگاه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: در گروه یک این مسابقه‌های تیم های یاران شهسوار، علمدار ، ستارگان احمدی و آینده سازان و در گروه دوم تیم های دریا نیلی میناب، کوهستان بندرزرک، پرسپولیس و تربیت حاجی آباد در سالن اروند بندرعباس رقابت های خود را پیگیری کردند.
 وی بیان داشت: در پایان مسابقه گروهی از گروه اول تیم های یاران‌شهسوار به عنوان تیم اول و آینده سازان به‌عنوان‌ تیم‌ دوم و از گروه‌ دوم تیم های پرسپولیس و دریا نیلی‌ میناب‌ به‌ دور نیمه نهایی راه یافتند. 
رییس کمیته فوتسال شهرستان بندرعباس اظهارداشت: در بازی های مرحله نیمه نهایی در بازی اول یاران شهسوار با دریا نیلی میناب بازی کرد که تیم دریا نیلی با نتیجه چهار بر یک پیروز شد و به فینال راه یافت. 
وی ادامه داد: در بازی دوم اینده سازان به مصاف پرسپولیس رفت و موفق شد با پیروزی سه بر یک دیگر تیم فینالیست این بازی ها باشد .
 جمشیدی گفت: در بازی رده بندی تیم پرسپولیس با سه گل یاران شهسوار را شکست داد و در جای سوم قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در بازی پایانی ۲ تیم آینده سازان و دریا نیلی میناب در وقت قانونی به نتیجه مساوی ۲ بر ۲ دست یافتند و تیم آینده سازان در ضربه های پنالتی تیم دریا نیلی میناب را برد و برسکوی قهرمانی ایستاد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha