رزمایش ارتش در شمال غرب قدرت ایران را به رخ جهانیان کشاند

ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: رزمایش ارتش‌ جمهوری اسلامی ایران در شمال غرب کشور قدرت نیروهای مسلح کشورمان را به رخ جهانیان کشاند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار در خطبه های سیاسی نماز جمعه این هفته ایلام اظهار داشت: رژیم صهیونیستی که شمارش معکوس نابودی آن به حرکت درآمده برای بقای عمر خود و مقابله با جمهوری اسلامی به هر وسیله ای چنگ می زند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی تلاش دارد با استفاده از پایگاه های نظامی خود در کشورهای پاکستان، ترکیه و آذربایجان به ایران فشار بیاورد و راه های ارتباطی ایران به اروپا را مسدود کند.

خطیب جمعه ایلام یادآور شد: ایران سه راه ارتباطی مهم با اروپا دارد که از طریق کشورهای ترکیه، آذربایجان و ارمنستان می گذرد و اکنون این ۲ کشور با نقشه های شیطانی رژیم صهیونیستی سعی دارند راه های ترانزیتی ایران را ببندند و بر ایران استیلای سیاسی و اقتصادی پیدا کنند.

کریمی تبار ادامه داد: اما رزمایش ارتش جمهوری اسلامی ایران در شمال غرب کشور و نشان دادن گوشه ای کوچک از توانمندی های نظامی ایران به کشورهای زیاده طلب منطقه آنها را سرجای خود نشاند.

وی اظهار داشت: در تازه ترین قدرت نمایی، ایران با وجود تحریم ها و تهدیدها به عضویت ثابت سازمان همکاری شانگهای که ۴۰ درصد جمعیت جهان را تشکیل می دهد، درآمده و دشمنان از این موضوع ناخرسند و عصبانی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار به حضور و درخشش ورزشکاران در عرصه های جهانی اشاره کرد و گفت: ورزش در سال های اخیر به نوعی با سیاست گره خورده و دشمن سعی زیادی کرد ورزش ایران را در عرصه های جهانی و المپیک تعلیق و تحریم کند، اما موفق نشد و ورزشکاران ایرانی هم پرچم مقدس کشور را در میادین مختلف ورزشی به اهتزاز در می آورند و هم اشاعه دهنده و سفیر فرهنگ ناب ایرانی اسلامی در جهان هستند.

به گزارش ایرنا، در حاشیه نماز جمعه امروز به مناسبت هفته ناجا ایستگاه سلامت و مشاوره توسط نیروی انتظامی ایلام دایر شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha