نقشه کرونایی خراسان رضوی آبی‌تر شد

مشهد- ایرنا- آخرین گزارش نرم‌افزار ماسک حکایت از آن دارد که شمار شهرستان‌های آبی و زرد کرونایی در استان خراسان رضوی افزایش یافته و اکنون تنها ۲ شهرستان در شرایط نارنجی قرار دارند.

به گزارش روز جمعه ایرنا از اطلاعات به‌روزشده سامانه ماسک، با روند کاهشی ابتلا به کرونا در خراسان رضوی، هم اکنون تنها شهرستان‌های سبزوار و ششتمد در این استان در وضعیت نارنجی قرار دارند و حال آنکه پیش‌ از این، ۱۰ شهرستان استان در شرایط نارنجی شیوع کرونا قرار داشتند.

بر این اساس شهرستان های با وضعیت آبی در خراسان رضوی از چهار به ۹ شهرستان افزایش یافته است و اکنون شهرستان های تربت جام، باخرز، فریمان، زاوه، رشتخوار، مه ولات، کلات، داورزن و خوشاب در شرایط آبی کرونایی به سر می برند.
از بین ۳۳ شهرستان خراسان رضوی، اکنون ۲۲ شهرستان از جمله مشهد، سرخس، بینالود، چناران،تربت حیدریه، کاشمر، خلیل آباد، تایباد، کوهسرخ، بجستان، گناباد، خواف، بردسکن، جوین، قوچان، درگز، جغتای، فیروزه و ریوش در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

در حال حاضر هفت شهرستان کشور در وضعیت  قرمز، ۱۰۸ شهرستان نارنجی، ۲۴۷ شهرستان زرد و ۸۵ شهرستان در شرایط آبی شیوع کرونا قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha