اوت و ناکامی خلاصه عملکرد صالحی‌پور در وزنه‌برداری نوجوانان جهان

تهران- ایرنا- نوجوان وزنه‌برداری ایران در مسابقات قهرمانی جهان این رشته در جده نتوانست عملکرد چشمگیری را از خود به نمایش بگذارد.

به گزارش ایرنا، مسابقات وزنه‌برداری نوجوانان جهان در شهر جده عربستان در حال برگزاری است. ایلیا صالحی‌پور نماینده ایران در دسته ۶۷ کیلوگرم به مصاف رقیبان خود در این دوره از مسابقات رفت.

در این دسته ۹ وزنه‌بردار نوجوان از کشورهای ایران، اوکراین، ونزوئلا، تایلند، عربستان،  لهستان و روسیه حضور داشتند. اوکراین و تایلند در این دسته ۲ نماینده داشتند.  

کادر فنی برای حرکت نخست یکضرب صالحی‌پور وزنه ۱۱۰ کیلوگرمی را درخواست دادند که وی در مهار آن ناموفق بود. وی برای دومین مرتبه نیز در مهار این وزنه ناموفق بود.  

ناکامی صالحی‌پور در حرکت یک ضرب با اوت وزنه ۱۱۰ کیلوگرمی در حرکت سوم تکمیل  شد تا او نیز نتواند در این حرکت و مجموع صاحب جایگاهی شود.

رده بندی کلی حرکت یکضرب دسته ۶۷ کیلوگرم؛

۱- واسیموا از تایلند با ۱۲۸ کیلوگرم مدال طلا

۲- ارانگو مندز از ونزوئلا با ۱۲۵ کیلوگرم مدال نقره 

۳- کولونسکی از اوکراین با ۱۲۱ کیلوگرم مدال برنز

صالحی‌پور  که نتواسنته بود در حرکت یک ضرب وزنه‌ای به نام خود ثبت کند در حرکت دورب این رقابت‌ها ابتدا پشت وزنه ۱۳۰ کیلوگرمی قرار گرفت و در مهار آن مشکلی نداشت.  

کادر فنی برای حرکت دوم ویی دررخواست وزنه ۱۴۰ کیلوگرمی را دادند که نماینده ایران در دسته ۶۷ کیلوگرم در مهار آن ناموفق بود. صالحی‌پور بعد از اوت این وزنه از حرکت سوم انصراف داد.  

 صالحی‌پور در حرکت دوضرب نیز در مکان آخر جدول قرار گرفت تا کارنامه‌ای پر از ناکامی در جده از خود به یادگار بگذارد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha