عطر عاشقی امام رضا (ع) در مصلای امام خمینی (ره) تهران

تهران_ ایرنا_ در سالروز شهادت امام رضا(ع) مراسم عزاداری خادمیاران آستان قدس رضوی استان تهران در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.

امروز مصلای امام خمینی (ره) تهران حال و هوای امام رضایی داشت و در سالروز شهادت هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت، خادمیاران این امام به جای رفتن به مشهد در مصلای امام خمینی (ره) تهران گرد هم جمع و عزاداری کردند.

یکی از خادمیاران که از اسلامشهر خود را به اینجا رسانده بود به خبرنگار ایرنا گفت: دو سالی است که بدلیل شیوع ویروس کرونا نمی توانیم در روز شهادت امام رضا (ع) در حرمش خدمت کنیم.

وی ادامه داد: به تصمیم سرپرست کانون خدمت رضوی استان تهران امروز بجای حرم امام رضا (ع) در این مکان حضور یافتیم و مشغول عزاداری هستیم.

یکی دیگر از خادمیاران آستان قدس رضوی استان تهران نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: فرقی نمی کند کدام شهر باشیم امروز مردم سراسر کشور عطر و بوی عاشقی امام رضا (ع) را حس و لمس می کنند.

عطر عاشقی امام رضا (ع) در مصلای امام خمینی (ره) تهران

وی افزود: چند سالی در روز شهادت این امام مهربان در حرمش نوکری می کردیم اما الان حضرت ما را اینجا دعوت کرد و در مصلای امام خمینی (ره) تهران این عطر عاشقی را استشمام می کنیم.

۳۰ هزار خادمیار امام رضا (ع) در استان تهران

سرپرست کانون های خدمت رضوی استان تهران در حاشیه برگزاری این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: ۳۰ هزار نفر خادمیار در استان تهران ثبت نام کردند و حدود ۱۵ هزار نفر مشغول کار هستند.

علیرضا جانه از راه اندازی پویش ایران حرم امام رضا (ع) خبر داد و گفت: به دلیل اینکه امسال نیز مردم نمی توانند بطور گسترده در حرم امام رضا(ع) حضور پیدا کنند این پویش تشکیل و امروز در سالروز شهادت امام رضا (ع) چنین اجتماع باشکوهی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

عطر عاشقی امام رضا (ع) در مصلای امام خمینی (ره) تهران

وی ادامه داد: حدود ۵ هزار نفر از خادمیاران رضوی استان تهران امروز برای برگزاری باشکوه عزاداری در مصلای امام خمینی (ره) گردهم آمدند. 

به گزارش ایرنا، به مناسبت سالروز شهادت امام رئوف گردهمایی و عزاداری خادمیاران آستان قدس رضوی استان تهران در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha