حمایت حاج‌صفی از برگزاری دو سال یک‌بار جام جهانی در نشست با ونگر

تهران- ایرنا- رییس بخش توسعه بین‌المللی فوتبال فیفا شب گذشته(سه‌شنبه) در کنفرانسی آنلاین با برخی از کاپیتان‌های تیم‌های ملی فوتبال سرتاسر جهان از جمله کاپیتان تیم ملی ایران در خصوص برگزاری دوسالانه جام جهانی به گفت‌وگو پرداخت.

به گزارش ایرنا، آرسن ونگر، رئیس واحد توسعه جهانی فدراسیون بین‌المللی فوتبال و سرمربی اسبق باشگاه آرسنال انگلیس در کنفرانس آنلاینی که با حضور برخی از کاپیتان‌های تیم های ملی سراسر دنیا برگزار شد، در خصوص برگزاری جام جهانی پیش رو به نکاتی اشاره کرد.

آرسن ونگر در راستای برنامه‌های فیفا برای تغییر شکل برگزاری جام جهانی از چهار سال به دو سال یک‌بار با کاپیتان های تیم ملی فوتبال جهان به گفت‌وگو پرداخت.

احسان حاج صفی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران نیز که در این کنفرانس حضور داشت، ضمن اعلام موافقت خود برای برگزاری جام جهانی به صورت دو سال یک‌بار گفت: یک‌سری زیر ساخت‌ها و مسائل مربوط به تردد، پشتیبانی، لجستیک و امکانات مختلف باید فراهم شود تا بتوان شاهد برگزاری جام جهانی به صورت دوسال یک‌بار بود.

ونگر چندی پیش پیشنهاد برگزاری دو سال یک‌بار جام جهانی را مطرح کرد؛ پیشنهادی که از سوی اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا) و کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی(کنمبول) مورد انتقاد و مخالفت قرار گرفت اما کنفدراسیون فوتبال آسیا(ای‌اف‌سی) از این پیشنهاد استقبال کرد.

حمایت حاج‌صفی از برگزاری دو سال یک‌بار جام جهانی در نشست با ونگر

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha