خبرنگاران، رزمندگان خط مقدم جنگ نرم با دشمن هستند

رشت- ایرنا – فرمانده انتظامی رضوانشهر گفت: خبرنگاران، رزمندگان خط مقدم جنگ نرم با دشمن هستند و در عرصه فرهنگی از عناصر قابل اعتماد جامعه می باشند.

 سرهنگ امیر وهاب زاده در گفتگو با خبرنگاران و با بیان شعار هفته ناجا در سالجاری مبی بر، پلیس هوشمند، امنیت پایدار افزود: تعامل و همکاری خبرنگاران و اصحاب رسانه با پلیس قابل تقدیر است و اثر بخشی آن در فرایند جامعه ملموس می باشد.

وی کار حرفه ای خبرنگاران و رسانه های متعهد در داخل کشور را ستود و گفت: خبرنگاران، رزمندگان خط مقدم جنگ نرم با دشمن هستند و از عناصر قابل اعتماد عرصه فرهنگی جامعه و نقطه وصل مردم و مسئولان می باشند.

فرمانده انتظامی رضوانشهر افزود: پلیس این شهرستان در تمامی شبانه روز در خدمت مردم است و هفته ناجا فرصتی برای بیان دستاورد های این نیروی خدوم و زحمت کش می باشد.

 سرهنگ وهاب زاده با اشاره به تحرکات پیدا و پنهان دشمن از راه های مختلف گفت: دشمن امروز از راه جنگ نرم در صدد نفوذ به مرز های کشور می باشد و اصحاب رسانه ضمن ارتباط خوب و صمیمانه که با مردم و جامعه دارد، قادر به مدیریت فضای موجود در بی اثر کردن اقدامات نیروی متخاصم هستند.

 فرمانده انتظامی رضوانشهر در ادامه با اشاره به وجود واحد های مشاوره ای در کلانتری ها گفت: فعالیت واحد مشاوره ای در کلانتری ها موجب حل و فصل بسیاری از پرونده ها و اختلافات شده است.

 وی در ادامه با انتقاد از بی مهری های صورت گرفته نسبت به کارگران زحمت کش و مظلوم سد شفارود رضوانشهر در عدم پرداخت دستمزد های معوقه چندین ماهه گفت: کارگران زحمت کش سد شفارود در این شهرستان، چندین ماه است که حقوق و دستمزد های معوقه خودشان را دریافت نکرده اند و پلیس تا آخرین لحظه برای پیگیری مطالبات این عزیزان در کنار آنان خواهد بود.

 در پایان از همه خبرنگاران و فعالان عرصه خبر در این نشست تجلیل بعمل آمد.

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و ۱۲۰ روستا در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.   

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha