رییس سابق بانک مرکزی خواهان تداوم اصلاحات نظام بانکی شد

تهران- ایرنا- رییس سابق بانک مرکزی در پیام تبریک خود به رییس جدید درخواست کرد مدیران و کارشناسان نظام بانکی حرکت خود را برای پیاده‌سازی اصلاحات ساختاری ادامه دهند. 

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از بانک مرکزی «علی اکبر کمیجانی» در پیامی ضمن تبریک انتصاب علی صالح آبادی به مقام ریاست کلی بانک مرکزی، از همکاری ها و تلاش کارکنان و مدیران بانک مرکزی و شبکه بانکی قدردانی کرد.
کمیجانی در این پیام اعلام کرد: تامین ارز کالاهای اساسی و تسهیل شرایط برای واردات واکسن  به نحو احسن انجام شد که از حمایت‌های رئیس‌جمهوری و دولت در این زمینه سپاسگزارم. 

وی از کارکنان و مدیران بانک مرکزی خواست که همچنان تلاش خود را برای پیشبرد برنامه‌های تثبیت و توسعه اقتصادی به‌کاربندند و هم راستا با اهداف کلان اقتصاد کشور، همچنان با سلامت و ثبات در خدمت به مردم و اقتصاد کشور باشند. 

کمیجانی گفت: اعتقاد دارم صالح آبادی با سابقه علمی و تجربه‌ای که در بازار مالی و سیستم بانکی اندوخته‌اند، قادر است سیاست‌های پولی، اعتباری و ارزی کشور را در جهت مهار تورم و تثبیت شرایط اقتصادی، راهبری کند.
 
به گزارش ایرنا، ظهر امروز علی صالح آبادی با پیشنهاد وزیر امور اقتصادی و دارایی و رای اعتماد هیات وزیران به عنوان رییس بانک مرکزی انتخاب شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha