پرونده رزمندگان آذربایجان‌غربی احصا و احیا می‌شود

مهاباد- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح آذربایجان غربی گفت: در راستای ارج نهادن به دلاورمردی ها و رشادت رزمندگان دوران دفاع مقدس، این سازمان احصاء و احیای پرونده افرادی را که حتی یک روز به نظام و انقلاب خدمت کرده باشند را در اولویت قرار می دهد.

رضا کارگر روز چهارشنبه در دیدار با "قادر قادری" از رزمندگان پیشکسوت دوران دفاع مقدس در سردشت اظهار کرد: امنیت و اقتدار ایران اسلامی مرهون جانفشانی های بازنشستگان و رزمندگان دیروز و همرزمان آنانی است که به درجه رفیع شهادت نایل آمده و یا هم اکنون در سنگر آنان خدمت می کنند.

وی با اشاره به اجرای طرح رمضان در استان افزود: این طرح از سال ۹۸ در راستای منویات مقام معظم رهبری و با هدف کمک معیشتی و درمانی به افرادی که به هر نحوی به نظام و انقلاب خدمت کرده اند و نتوانسته اند دفترچه نیروهای مسلح دریافت کنند و از سیستم خارج شده اند، آغاز و اجرا شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح آذربایجان غربی گفت: افرادی که حتی یک روز خدمت کرده اند در قالب این طرح شناسایی و برای آنها پرونده تشکیل و دفترچه بیمه نیروهای مسلح صادر و از خدمات دیگر این سازمان همچون تعیین حقوق و اعطای تسهیلات بهره مند خواهند شد.

وی اضافه کرد: خدمات درمانی تامین اجتماعی نیروهای مسلح فراتر از سایر بیمه ها است و علاوه بر اینکه با تمام مراکز قراداد دارد و خدمات درمانی ارائه می شود تحت عنوان بیمه مکمل ، بیمه های حمایت درمانی هر مشکل درمانی باشد در قالب آن حل خواهد شد.

کارگر افزود: به مناسبت گرامیداشت هفته سالمند از بازنشستگان و رزمندگان پیشکسوت سطح استان آذربایجان غربی دیدار و سرکشی خواهد شد و از آنان تجلیل می شود.

در پایان ضمن رسیدگی و پیگیری  مشکلات درمانی  رزمنده پیشکسوت دوران دفاع مقدس قادر قادری با اهدای لوح و هدایا از وی تجلیل به عمل آمد

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha