۱۴ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۱۰
کد خبرنگار: 999
کد خبر: 84495372
۰ نفر

برچسب‌ها

بودجه تیم راه‌یاب ملل یک دهم تیم‌های سوپرلیگی است

سنندج‌ - ایرنا – سرمربی تیم راه‌یاب ملل کردستان گفت: بودجه تیم ما یک دهم تیم‌های سوپر لیگی است اما توانسته‌ایم نتایج خوبی به دست آوریم.

به گزارش ایرنا آرش صادقیانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ۱۶ مرداد تمرین‌ها را برای آمادگی حضور مجدد در لیگ آغاز کرده‌ایم و باوجود محدودیت‌های مختلف از جمله مالی، تلاش می‌کنیم بهتر از پارسال نتیجه بگیریم.

وی افزود: یکی از مشکلات ما کمبود امکانات در سالن محل تمرین ما است و باوجود نبود نور مناسب اداره ورزش و جوانان برای این سالن متعلق به آنها لامپ تهیه نکرد و خود باشگاه در کنار هزینه‌های آب، برق و گاز هزینه مناسب‌سازی نور آن را هم برعهده گرفت.

صادقیانی اضافه کرد: بازیکنان ما حداقل‌ها را دریافت می‌کنند و حفظ آنها در تیم دشوار است بنابراین بیشتر بازیکنانی که در تیم‌های دیگر رزرو بوده‌اند و یا جوانان جویای نام به تیم راه‌یاب ملل می‌آیند.

وی ادامه داد: اعتباراتی از سوی استانداری کردستان برای تیم ما مصوب شد و قرار بود از طریق شهرداری سنندج به تیم راه‌یاب ملل داده شود اما این امر محقق نشده است.

سرمربی راه‌یاب ملل تصریح کرد: این اعتبار به حساب شهرداری سنندج واریز شده است اما می‌دانیم عده‌ای از پرداخت آن به تیم ممانعت کردند که شاید صلاح نباشد در این مورد صحبت شود.

وی با اشاره به حضور پنج ساله تیم راه‌یاب ملل در استان کردستان گفت: تاثیرات صعود تیم به سوپرلیگ والیبال موجب شده علاقه‌مندی‌ها به این رشته ورزشی در کردستان به شدت افزایش یابد و اکنون می‌بینیم که تنها در مریوان چهار سالن مجزا با چهار گروه مربی مختلف پذیرای علاقه‌مندان هستند و ظرفیت این سالن‌ها پر شده است.

صادقیانی با بیان اینکه بسیاری از ورزشکاران بومی در این تیم پرورش یافته و به تیم‌های مهم رفته‌اند افزود: در آینده به واسطه حضور راه‌یاب ملل در سوپر لیگ شاهد پرورش ورزشکاران شاخص دیگری از کردستان هم خواهیم بود.

وی با اشاره به حضور فعال شش مربی بومی در کنار تیم راه‌یاب ملل گفت: هرکدام از این مربیان توانایی گرداندن یک تیم دسته یک کشوری را دارند که این نویدبخش آینده خوبی در والیبال استان کردستان است.

صادقیانی تاکید کرد: از مشاوره و راهنمایی صاحب نظران و پیشکسوتان والیبال استان استقبال می کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha