وبینار مشترک علوم شناختی با حضور نوام چامسکی برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- وبینار آنلاین مشترک درحوزه علوم شناختی با حضور پروفسور" نوام چامسکی" پدر زبان شناسی مدرن و از بانیان علوم شناختی‌های ۱۹ مهرماه برگزار می‌شود.

موسسه آموزش عالی علوم شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی " روز دوشنبه ۱۹ مهرماه جاری در این رویداد مشترک نوام چامسکی و علیرضا مازاریان در وبیناری مشترک درباره "نظریات درونگرایی و برونگرایی درعلوم شناختی و فلسفه ذهن معاصر" به ارائه سخنرانی و گفت وگو خواهند پرداخت.

پروفسور"نوام چامسکی" پدر زبان شناسی مدرن و از مهمترین بانیان علوم شناختی معاصر است که همراه با نگارش صدها کتاب و مقاله در زمینه های زبان شناسی، فلسفه زبان، فلسفه ذهن و علوم شناختی به مدت شصت سال استاد دانشگاه ام آی تی بوده است و هم اکنون نیز در مقام استاد ممتاز دانشگاه آریزونا فعالیت دارد.

دکتر"علیرضا مازاریان" دانش آموخته دکتری فلسفه ذهن در موسسسه آموزش عالی علوم شناختی، رساله دکتری خود را در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس با راهنمایی فیلسوف ذهن برون‌گرا، پروفسور "تایلر برج" نگاشته است و پژوهش پسادکتری خود را با راهنمایی پروفسور چامسکی که زبانشناس و فیلسوفی درونگرا است، به انجام رسانده است.

به گزارش روز چهارشنبه ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی،  این وبینار از ساعت ۲۰ تا ۲۱:۳۰ روز دوشنبه نوزدهم ماه جاری برگزار می شود و علاقه مندان می توانند از طریق لینک https://www.aparat.com/icss/live در این رویداد شرکت کنند.

مشتاقان و متقاضیان شرکت دراین وبینار مشترک همچنین می توانند  برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سووالات جهت طرح در این رویداد از طریق ایمیل karami.mahdieh@gmail.com اقدام کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha