طرح رژیم صهیونیستی برای ساخت 10 هزار واحد مسکونی در  قدس شرقی

تهران - ایرنا - منابع خبری رژیم صهیونیستی فاش کردند که مقامات این رژیم در حال طراحی ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای شهرک‌نشینان صهیونیست در منطقه «قلندیا» در قدس شرقی هستند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از شبکه تلویزیونی «العربی»، شهرداری قدس اشغالی درصدد ساخت هزاران واحد مسکونی جدید برای صهیونیست‌ها در نزدیکی این شهر است.

شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که شهرداری قدس اشغالی طرحی را برای ساخت 10 هزار واحد مسکونی در منطقه فرودگاه «عطاروت» در شمال قدس ارائه داده است.

تشکیلات خودگردان فلسطین این منطقه را پل ارتباطی شمال و جنوب کرانه باختری می‌داند و رژیم صهیونیستی به هر شیوه‌ای سعی دارد تا آن را تحت سیطره خود درآورده و در این منطقه اقدام به شهرک‌سازی برای صهیونیست‌ها کند.

رژیم صهیونیستی بدون هیچ اعتنایی به مخالفت‌های گسترده بین‌المللی همچنان به ساخت و ساز در اراضی اشغالی فلسطین ادامه می‌دهد و تاکنون هیچ اقدام عملی و بازدارنده‌ای به منظور توقف توسعه‌طلبی‌های این رژیم انجام نگرفته است.

شورای امنیت سازمان ملل اواخر سال ۲۰۱۶ با صدور قطعنامه ۲۳۳۴ بار دیگر هرگونه ساخت و ساز رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین را غیرقانونی اعلام و بر ضرورت تخلیه فوری تمامی شهرک‌های صهیونیستی احداث شده در کرانه باختری تاکید کرد.

رژیم صهیونیستی بارها این قطعنامه را نقض کرده و نه تنها شهرک‌سازی را متوقف نکرده، بلکه آن را شدت بخشیده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha