موکب شبانه‌روزی بیمارستان رضوی برای خدمت به زائران دهه آخر صفر برپا شد

مشهد- ایرنا- مدیر عامل بیمارستان فوق تخصصی رضوی از برپایی موکب شبانه‌روزی این بیمارستان برای خدمت به زائران پیاده بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) در ایام پایانی ماه صفر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی رضوی، دکتر محسن محور گفت: این موکب که با مشارکت هیات جوانان مرتضوی نوغان برپا شده است تا ۱۵ مهر همزمان با سالروز شهادت حضرت امام رضا (ع)، آماده ارائه خدمات درمانی و پذیرایی از زائران پیاده‌ای است که از جاده قوچان وارد مشهد می‌شوند.

وی با بیان اینکه در این موکب با حضور جمعی از نیروهای درمانی بیمارستان رضوی خدمات سرپایی همچون پانسمان و تزریقات از ساعت هفت تا ۱۹ و ۳۰ دقیقه ارائه می‌شود افزود: یک پزشک، ۲ پرستار و سه کمک پرستار در این موکب حضور دارند و یک دستگاه آمبولانس نیز برای ارائه خدمات پزشکی به بیماران اورژانسی و انتقال آنها به بیمارستان در جوار این موکب مستقر شده است.

مدیر عامل بیمارستان رضوی ادامه داد: خدمات چایخانه و صبحانه موکب خدمتگزاران امام رضا (ع) این بیمارستان نیز با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی و با همکاری حدود ۴۰ نفر از اعضای هیات مذهبی جوانان مرتضوی نوغان به صورت ۲۴ ساعته در ایام پایانی ماه صفر به زائران ارائه می‌شود.

بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را آغاز کرده است. این بیمارستان از امکانات و تجهیزات منحصر به فرد در درمان بیماریهای مختلف برخوردار است.

هرسال جمعی از زائران پیاده همزمان با ایام پایانی ماه صفر، برای زیارت بارگاه منور رضوی از شهرهای مختلف استان و همچنین سایر استان‌ها به مشهد مقدس سفر می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha