۱۳ مهر ۱۴۰۰،‏ ۹:۵۴
کد خبرنگار: 2862
کد خبر: 84494113
۱ نفر

برچسب‌ها

 عزاداری پایان صفر به پنج زبان در قم اجرا می‌شود

قم - ایرنا - رئیس اداره امور بین‌الملل آستان حضرت معصومه (س) از برگزاری آیین‌های عزاداری ایام پایانی ماه صفر به زبان‌های عربی و اردو در حرم بانوی کرامت و تولید کلیپ به پنج زبان‌ زنده دنیا از جمله انگلیسی، عربی، تایی، اردو و آذری برای پخش در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی آستان حضرت معصومه، کمال ثریااردکانی با اشاره به فعالیت‌های واحد فضای مجازی اداره امور بین‌الملل حرم بانوی کرامت در ایام عزاداری دهه آخر ماه صفر، اظهار داشت: به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام رضا (ع) چهار کلیپ به زبان‌های عربی و انگلیسی برای نشر در صفحه‌های امور بین‌الملل آستان حضرت معصومه تولید شده است.

وی افزود: یک ویژه‌برنامه به مناسبت شهادت امام رضا به زبان تایی تولید خواهد شد که در ایام شهادت ایشان به صورت مستقیم از صفحه مجازی تایی زبان آستان کریمه اهل بیت پخش خواهد شد.

مسئول امور بین الملل حرم بانوی کرامت ادامه داد: ۲ برنامه کارشناسی به زبان اردو و آذری نیز با مشارکت دانشگاه مجازی جامعةالمصطفی به مناسبت شهادت امام رضا  برای پخش از صفحه‌های فضای مجازی اردو و آذری زبان در حال تولید است.

وی پوشش مراسم‌های عربی و اردو در ایام آخر ماه صفر و پخش مستقیم حال و هوای حرم در ایام آخر ماه صفر از شبکه‌های اجتماعی امور بین الملل آستان‌ حضرت معصومه را از دیگر فعالیت‌های پیش‌بینی شده برای فضای مجازی ذکر کرد، و گفت: انتشار محتوی و تصاویر متناسب با ایام آخر ماه صفر به صورت روزانه در صفحه‌های مجازی و وب سایت‌های آستان از جمله فعالیت‌های واحد فضای مجازی اداره امور بین‌الملل حرم در این ایام است.

اردکانی ادامه داد: مراسم عزاداری حضوری به مناسبت ایام آخر ماه صفر به زبان عربی در روزهای دوشنبه و پنجشنبه ساعت ۱۹ در شبستان حضرت زهرا (س) واقع در صحن امام هادی (ع) برگزار، و به صورت زنده از صفحه مجازی عرب زبان حرم مطهر به نشانی haramqom.arabic منعکس می‌شود.

رئیس اداره امور بین الملل حرم بانوی کرامت، بیان کرد: مراسم عزاداری به زبان اردو نیز در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه بعد از نماز مغرب و عشا در شبستان حضرت زهرا (س) واقع در صحن امام هادی (ع) حرم برگزار و از صفحه مجازی آستان بانوی کرامت به نشانی haramqumur به صورت زنده پخش خواهد شد. /

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha