نماینده کهگیلویه و بویراحمد قهرمان هندبال مردان جوانان کشور شد 

یاسوج - ایرنا - رییس هیأت هندبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: فرازبام خائیز دهدشت «الف» به عنوان نماینده این استان قهرمان رقابت های  هندبال مردان رده سنی جوانان باشگاه ها و دسته جات آزاد کشور و انتخابی تیم ملی شد. 

مصطفی پارسایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد به مدت یک هفته و از ۶ تا ۱۲ مهرماه ۱۴۰۰ میزبان ۱۸ تیم شرکت کننده از سراسر کشور در این دوره از رقابت ها بود.  

وی افزود: دیدارهای رده بندی و پایانی این دوره از رقابت ها عصر امروز (دوشنبه) در سالن پوریای ولی شهر یاسوج برگزار شد.  

رییس هیأت هندبال کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: فرازبام خائیز دهدشت «الف» با شکست ۳۰ بر ۲۹ قصر نشاط بهبهان در دیدار پایانی این دوره از رقابت ها عنوان قهرمانی را تصاحب کرد. 

پارسایی عنوان کرد: دیدار رده بندی این دوره از رقابت ها نیز عصر امروز (دوشنبه) در همین سالن بین فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و درخشان کویر گرمسار سمنان برگزار شد. 

وی ابراز داشت: فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در این دیدار با حساب ۳۰ بر ۲۰ از سد درخشان کویر گرمسار سمنان گذشت و به مقام سومی  دست یافت. 

پارسایی گفت: فرازبام خائیز دهدشت «الف» در مرحله نیمه نهایی این دوره از رقابت ها با برتری ۲۵ بر ۲۲ مقابل فولاد مبارکه سپاهان  اصفهان راهی دیدار پایانی شد. 

وی اظهار داشت: قصر نشاط بهبهان نیز با شکست ۴۱ بر ۲۵ درخشان کویر گرمسار سمنان به دیدار پایانی این دوره از رقابت ها راه پیدا کرد.   

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف بیش از ۵۰ هزار نفر است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha