نمایش آمادگی شیمیدر قم برای ارائه بازی‌های پرقدرت در لیگ برتر بسکتبال

قم-ایرنا-تیم بسکتبال شمیدر قم با ارائه بازی های نمایان و مهیج در دیدارهای تدارکاتی خود را برای حضوری پرقدرت در لیگ برتر بسکتبال کشور آماده می‌کند.

به گزارش ایرنا، از هیات بسکتبال قم،  بسکتبالیست های شیمیدر قم در فاصله ۱۷ روز تا نخستین مسابقه خود از مسابقات فصل ۱۴۰۰ لیگ برتر بسکتبال باشگاههای کشور، شب گذشته در دیداری تدارکاتی به مصاف مس کرمان رفته و در پایان ۸۴ بر ۷۳ به برتری رسیدند.

همچنین تیم بسکتبال شیمیدر عصر دیروز هم در دیداری تدارکاتی موفق به شکست ۵۷ بر ۴۷ تیم پالایش نفت آبادان شده بود و تا طرفداران بستکبال بیش از گذشته به این تیم دل ببندند.

نمایش آمادگی شیمیدر قم برای ارائه بازی‌های پرقدرت در لیگ برتر بسکتبال

تیم بسکتبال شمیدر قم در هفته نخست لیگ برتر بسکتبال ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه روز  ۲۸ مهرماه سالجاری در تالار بسکتبال ورزشگاه آزادی به مصاف رعد پدافند هوایی خواهد رفت.

به گزارش ایرنا، لیگ برتر بسکتبال با حضور ۱۶ تیم در دو گروه ۸ تیمی برگزار می شود و شیمیدر قم با سرمربیگری مهران شاهین طبع در گروه ب با تیم های فولاد مبارکه سپاهان،صنعت مس رفسنجان، صنایع هرمزگان، اکسون تهران، آویژه صنعت پارسا  و مهرام تهران همگروه است.

گفتنی است با توجه به وضعیت کرونایی و تصمیم فدراسیون بسکتبال بازی‌های دور رفت به صورت متمرکز در تهران برگزار خواهد  و در صورت بهبود شرایط دور برگشت بازی‌ها به صورت رفت و برگشت به میزبانی تیم‌ها ترتیب خواهد یافت.

نمایش آمادگی شیمیدر قم برای ارائه بازی‌های پرقدرت در لیگ برتر بسکتبال

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha