لرستان جام قهرمانی دو و میدانی کشور را به آستان قدس رضوی تقدیم کرد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرعامل باشگاه پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد گفت: جام قهرمانی این تیم در بیست و پنجمین دوره رقابت‌های کشور به آستان قدس رضوی تقدیم شد.

به گزارش ایرنا ایرج سپهوند روز یکشنبه به رسانه ها اعلام کرد: باشگاه پلیمر، فرهنگی ورزشی و اقدامات مربوط در این راستا  از مقام‌های ورزشی بالاتر و ارزشمندتر است.

وی با اشاره به رکودشکنی تیم پلیمر خلیج فارس در کسب امتیاز تیمی گفت: برنامه‌ریزی مناسبی از طرف کادر فنی برای حضور در این رقابت‌ها داشتیم و مجموعه مدیریتی شرکت پلیمر خلیج فارس نیز از باشگاه حمایت کردند.

وی افزود: امسال چهار تیم آقا و خانم در رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان داریم که همگی مدعی اصلی قهرمانی هستند و به جز تیم بزرگسالان آقایان، سال‌های گذشته همگی قهرمان شده‌اند و اکنون نیز سه تیم دیگر لرستان با توجه به اختلاف امتیازی که در رقابت های امسال با سایر تیم‌ها دارند، شانس اول قهرمانی هستند.

تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد در مرحله پایانی بیست و پنجمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور قهرمان شد.

در مرحله پایانی این رقابت ها که به میزبانی مشهد برگزار شد، تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد با ۷۷۲ امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم های ذوب‌آهن اصفهان با ۵۷۰ و فولاد مبارکه سپاهان با ۴۸۹ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha