۱۳ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۱۷
کد خبرنگار: 1270
کد خبر: 84492678
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ خبر کوتاه از بوکان

مهاباد- ایرنا- کشته شدن یک نفر و زخمی شدن پنج نفر در ۲ دستگاه جداگانه رانندگی و کشف بیش از چهار کیلوگرم مواد مخدر از جمله اخبار کوتاه شهرستان بوکان در ۲۴ ساعت گذشته است.

مسوول روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در ۲ دستگاه جداگانه رانندگی در این شهرستان یک نفر کشته شده و پنج نفر نیز زخمی شدند.

 ظاهر فیضه افزود: در حادثه نخست که در مسیر جاده بوکان به سقز در کیلومتر پنج این محور در نزدیکی روستای '' تبت'' از توابع بخش مرکزی به وقوع پیوست، ۲ دستگاه پراید با یکدیگر برخورد کردند که باعث کشته شدن راننده یکی از آنها و مصدومیت سه نفر دیگر از سرنشینان هر ۲ خودرو شد که مصدومان پس از برش خودرو آزاد سازی و به بیمارستان شهید دکتر قلی پور بوکان انتقال داده شدند.

 وی گفت: حادثه دوم نیز در محور بوکان به مهاباد بین یک دستگاه خودرو پژو پارس با کامیون خدمات دهیاری روستای '' قره‌کند" به وقوع پیوست که در این حادثه نیز ۲ نفر از سرنشینان پژو پارس مصدوم شدند که آتش نشانان پس از برش خودرو راننده سورای آن را آزاد سازی و با کمک کارشناسان فوریت های پزشکی به بیمارستان بوکان انتقال داده شدند. 

فیضه اضافه کرد: علت این حوادث از سوی پلیس راه شهرستان بوکان در دست بررسی است.

بوکان در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده است که به دلیل مسیر ترانزیتی جاده های مواصلاتی شمال به غرب کشور از مسیرهای شلوغ و پر ترافیک در این استان به شمار می رود.

کشف مواد مخدر در بوکان

فرمانده انتظامی بوکان از کشف چهار کیلو و ۷۳۲ گرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: برابر تحقیقات و بررسی های ماموران این انتظامی مبنی بر اینکه افرادی در در زمینه توزیع مواد مخدر فعالیت دارند موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ سلمان حیدری ادامه داد: با تلاش شبانه روزی ماموران، ۲ نفر توزیع کنندگان شناسایی و پس از هماهنگی های قضایی و بازرسی های به عمل آمده از آنها مقدار ۴ کیلوگرم تریاک و ۷۳۲ گرم از هروئین از آنها کشف و ضبط شد.

وی افزود: در این راستا ۲ نفر دستگیر و ۲ دستگاه خودرو سواری نیز توقیف شد که متهمان به همراه پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha