جشنواره گل در سه دیدار لیگ برتر انگلیس؛ توپ ۱۰بار از خط دروازه‌ها گذشت

تهران- ایرنا- روز دوم از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال جزیره با برگزاری سه دیدار همزمان ادامه یافت که در جریان این سه دیدار، در مجموع ۱۰ گل به ثمر رسید.

به گزارش ایرنا، در دومین روز از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال انگلیس سه دیدار به صورت همزمان از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه امروز(یکشنبه) آغاز شد که طی آن کریستال پالاس با لسترسیتی، تاتنهام با استون ویلا و وستهم با برنت‌فورد دیدار کردند.

دیدار کریستال پالاس برابر لسترسیتی پس از ۹۰ دقیقه تلاش با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. کلیچی ایهیناچو و جیمی واردی در دقایق ۳۲ و ۳۸ برای لستر گلزنی کرده و اولیس و جفری شلوپ ۶۱ و ۷۲ گل های کریستال پالاس را ثبت کردند. 

در دیگر بازی این هفته، تاتنهام و استون ویلا به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه ۲ بر یک به سود تاتنهام خاتمه یافت. پیر امیلی هویبرگ در دقیقه ۲۷ و لوکاس مورا در دقیقه ۷۱ برای تانتهام گلزنی کردند و تنها گل استون ویلا نیز توسط واتکینز در دقیقه ۶۸ به ثبت رسید.

وستهام و برنت‌فورد نیز در دیگر دیدار امروز برابر هم صف آرایی کردند که این بازی در لحظات پایانی با گل ویسا در دقیقه ۹۵ با نتیجه ۲ بر یک به سود برنت‌فورد پایان یافت. در این بازی امبئومو در دقیقه ۲۱ برای برنت‌فورد و باون در دقیقه ۸۰ برای وستهام گل زدند.

از ساعت ۱۹ نیز لیورپول به مصاف منچسترسیتی می رود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha