شرور مسلح در پی درگیری و تیراندازی در شیراز دستگیر شد

شیراز-ایرنا-جانشین فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان موفق شدند یکی از اراذل و اوباش سابقه‌دار شیراز را که شنبهدهم مهرماه با اسلحه گرم یک نفر را مجروح کرده بود با درگیری و تیراندازی دستگیر کنند.

برپایه مطلب دریافتی، سردار یوسف ملک‌زاده در این باره گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری با سلاح سرد و عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت و زخمی شدن یک شهروند در بلوار سیبویه شیراز، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی استان در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که فردی از اراذل و اوباش سابقه‌دار با شخص مجروح شده اختلاف شخصی داشته و پس از مشاجره لفظی با چاقو به کمر وی ضربه زده و سپس با کلت کمری پای او را زخمی کرده و متواری شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس بیان کرد: ماموران با اقدامات فنی و تخصصی و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین پلیسی مطلع شدند که متهم در یکی از میدان های اصلی شهر در یک مغازه در حال خرید است که سریعا پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل مذکور اعزام شدند.

ملک‌زاده بیان کرد: متهم که متوجه حضور ماموران در محل شده بود با یک قبضه اسلحه کلت به سمت ماموران تیراندازی کرد و قصد فرار از محل داشت که کارکنان انتظامی برای جلوگیری از هرگونه خطر و اتفاق برای شهروندان صحنه را حفظ و متهم را به آرامش دعوت کردند ولی فرد مسلح اعتنایی به دستور پلیس نکرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند این فرد را دستگیر کنند، گفت: در بازرسی بدنی از وی یک قبضه اسلحه کلت به همراه مهمات مربوط و یک عدد چاقو کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در سوابق متهم جرایمی همچون درگیری مسلحانه، خرید و فروش مواد مخدر، مزاحمت نوامیس، شرارت و ... به چشم می‌خورد، عنوان کرد: این فرد سابقه‌دار پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha