استاندار سمنان: رونق چرخه تولید از هر طریقی باید محقق شود

سمنان- ایرنا- استاندار سمنان با اشاره به مسایل و مشکلات تولیدکنندگان این استان، گفت: بازفعال کردن کارخانه‌ها، کمک به رساندن تولید به حد ظرفیت، و رفع موانع سرمایه‌گذاری، به هر طریقی در استان باید محقق شود.

به گزارش ایرنا، سیدمحمدرضا هاشمی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی بزرگ سمنان به خبرنگاران افزود: ۱۹ شهرک صنعتی با یکهزار و ۳۰۰ واحد صنعتی در استان سمنان وجود دارد.

وی تاکید کرد: برخی واحدها فعالند، تعدادی کمتر از ظرفیت فعالیت می کنند و برخی واحدها نیز به علت نبود نقدینگی در تملک بانک قرار دارند و یا تعطیل هستند.

استاندار سمنان یادآور شد: تمام تلاش بر بازفعال کردن واحدهای راکد، افزایش ظرفیت، و رفع موانع سرمایه‌گذاری برای کمک به تولیدکنندگان در استان پیگیری می شود.

وی با اشاره به اینکه نقدینگی، بیمه و مسایل دستگاه های خدماتی، مهمترین مسایل تولیدکنندگان استان است که در ستاد تسهیل باید برای آن تصمیم گیری شود، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار با دولتمردان با اشاره به جنگ اقتصادی، بر رفع مشکلات تولیدگران تاکید داشتند.

وی بیان کرد: بازدید از کارخانه ها و رسیدگی به مسایل تولید در استان سمنان در مسیر تحقق شعار سال تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب و سیاست های دولت سیزدهم دنبال می شود.

هاشمی به برنامه خود برای کمک به رونق تولید در استان سمنان اشاره و تاکید کرد: هر هفته بازدید از واحدهای تولیدی در برنامه قرار دارد و سپس نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برگزار می شود.

وی ادامه داد: آشنایی با واحدهای صنعتی و موانع در مسیر تولید در این بازدیدها شناسایی و برای رفع آن در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تلاش می شود.

استاندار سمنان به همراه جمعی از مسوولان حوزه های اقتصادی، از دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی بزرگ سمنان بازدید و از نزدیک با مسایل و مشکلات آنان آشنا شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha