پاس گرگان مقام نخست والیبال چهارجانبه لیگ‌ برتری‌ها را کسب کرد

گرگان - ایرنا - تیم والیبال پاس گرگان که خود را برای اولین حضورش در لیگ‌ برتر والیبال مردان باشگاه‌های کشور در فصل جدید آماده می‌کند، شنبه شب توانست در رقابت‌های چهار جانبه تیم‌های لیگ‌ برتری به مقام نخست دست یابد.

به گزارش خبرنگار ایرنا از سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی‌ آزادی گرگان محل برگزاری اولین دوره رقابت‌های چهار جانبه والیبال لیگ برتری‌ها که از روز پنجشنبه به میزبانی پاس گرگان با حضور سه تیم دیگر شامل هورسان رامسر، شهرداری گنبدکاووس و آذرباتری ارومیه آغاز شده بود، امشب با برگزاری مسابقه بین هورسان رامسر و پاس گرگان به پایان رسید.

تیم‌ پاس در این مسابقه دست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود خود پایان داد.

۲ تیم در دست دوم باز هم به نتیجه ۲۵ بر ۲۱ این‌ بار به سود تیم هورسان رامسر دست یافتند تا بازی حداقل ۲ دست دیگر ادامه داشته باشد.

در دست سوم بازیکنان پاس توانستند نتیجه ۲۵ بر ۱۶‌ را به سود خود به ثبت برسانند.

بلندقامتان تیم پاس در دست چهارم نتیجه دست اول (۲۵ بر ۲۱) را باز هم‌ به سود خود به پایان رساندند تا با حساب سه بر یک به پیروزی برسند.

تیم‌ پاس گرگان در این مسابقات با انجام سه بازی و کسب ۲ برد و یک باخت و مجموع هفت امتیاز صدرنشین شدند و تیم هورسان رامسر نیز با همین تعداد مسابقه و همین تعداد برد و باخت، اما با ۶ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت.

پاس گرگان مقام نخست والیبال چهارجانبه لیگ‌ برتری‌ها را کسب کرد

آذرباتری ارومیه سوم شد

در اولین مسابقه سومین و آخرین شب این رقابت‌ها ۲ تیم آذرباتری ارومیه و شهرداری گنبدکاووس به مصاف هم رفتند.

در این آذرباتری ارومیه که بازی قبلی خود را باخته بود، در این مسابقه توانست نماینده دیگر گلستان در لیگ برتر را با نتیجه سه بر یک شکست دهد.

بازیکنان آذرباتری با کسب یک برد و ۲ باخت و مجموع سه امتیاز سوم شدند و شهرداری گنبدکاووس نیز با یک برد و ۲ باخت و تنها ۲ امتیاز چهارم شد.

هر چهار تیم حاضر در این رقابت‌ها خود را برای حضور در مسابقات لیگ‌ برتر والیبال باشگاه‌های کشور در فصل آتی آماده می‌کنند.

تیم والیبال پاس گرگان در فصل قبل رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، با ۲۰ برد متوالی و بدون شک به مقام قهرمانی دست یافت و جواز حضور در لیگ برتر برای فصل آتی را به دست آورد که ثبت ۲۰ برد متوالی و بدون باخت در یک دوره از رقابت‌های لیگ‌های مختلف والیبال کشور بی‌سابقه بوده است.

گلستان یکی از مهدهای والیبال ایران است که تا قبل از سال جدید "فرهاد قائمی" از این استان یکی از مهره‌های اصلی تیم ملی والیبال ایران بود که به دلیل مشکلات شخصی از تیم ملی خداحافظی کرد.

همچنین "صابر کاظمی" و "آرمان صالحی" ۲ بازیکن گلستانی تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های المپیک بودند و در رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا، "صابر کاظمی" به همراه "اسماعیل مسافر" از گلستان به عنوان بازیکن، "عظیم جزیده" و "حسین خوریانی" به عنوان مربی و آنالیزور و "داود نافعی" به  عنوان داور بین‌المللی هر سه از گلستان این تیم را در رقابت‌های ژاپن همراهی کردند.

"ایلشن داودی‌پور" از گلستان به عنوان پاسور دوم در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان همراه تیم ملی ایران حضور داشت که به مقام سوم جهان همراه این تیم دست یافت.

همچنین از ۱۲ بازیکن حاضر در تیم ملی والیبال ناشنوایان ایران، پنج نفر از آنان گلستانی هستند و "حسین خوریانی" آنالیزور تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران پس از رقابت‌های قهرمانی آسیا در ژاپن، اکنون به همراه تیم ملی جوانان با همین مسئولیت در ایتالیا حضور دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha