رزمایش فاتحان خیبر، اقتدار نیروهای مسلح را به نمایش گذاشت

ارومیه - ایرنا- امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: رزمایش فاتحان خیبر، اقتدار نیروهای مسلح را به نمایش گذاشته و توان نظامی کشور را به رخ دشمنان کشید.

ماموستا مامد کلشی نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رزمایش پاسخی به یاوه گویی های دست نشاندگان رژیم صهیونیستی در منطقه و جواب مقتدرانه ای بود تا دیگر هیچ کشوری نیت تعرض به مرزهای ایران اسلامی را نداشته باشد.

وی اظهار داشت: حضور تیپ‌ها، گروه ها و همچنین تجهیزات نظامی پبشرفته در رزمایش فاتحان خیبر به دنیا نشان داد که ایران اسلامی در سایه تلاش جوانان توانمند به دانش نظامی نوین دست یافته و دست به تولید تجهیزات پیشرفته نظامی زده و اقتدار نظامی کشور را رقم‌زده است.

وی افزود: این رزمایش اقتدار ایران اسلامی در مرزهای خود را نیز نشان داده و ثابت کرد که مرزهای کشور در سایه توان نظامی موجود از اقتدار و امنیت لازم برخوردار است.

امام جمعه ‌اهل سنت ارومیه در خصوص تحلیل های نادرست برخی از رزمایش فاتحان خیبر گفت: نیروهای مسلح ایران اسلامی قصد تعرض به هیچ کشور و منطقه ای را ندارند ولی جواب یاوه گویی ها  را با اقتدار خواهند داد.

ماموستا کلشی نژاد ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران بر پایه قرآن و حدبث، تعرض به حریم دیگران را نمی پذیرد و  خواستار حفظ تمامیت ارضی تمامی کشورهاست و همواره به تمامیت ارضی کشورها احترام قایل بوده است.

به گزارش ایرنا،رزمایش فاتحان خیبر طی روزهای اخیر در شمال غرب کشور برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha