صانعی: زمین تنیس مجموعه رعد پدافند آماده میزبانی مسابقات کشوری است

تهران- ایرنا- مدیرکل تربیت‌بدنی نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: زمین تنیس مجموعه رعد پدافند علاوه بر بهره برداری در زمینه قهرمانی و آماده‌سازی جهت حضور در مسابقات کشوری و مسابقات نیروهای مسلح، در زمینه همگانی نیز آماده است تا به کارکنان و نیروهای وظیفه خدمت رسانی کند.

به گزارش ایرنا، مراسم افتتاحیه زمین تنیس باشگاه رعد پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهرک قصر فیروزه(۲) با حضور سرتیپ ستاد علیرضا صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به همراه هیات همراه از آجا و نیروی پدافند در مرکز تربیت‌بدنی برگزار شد.

این زمین استاندارد برای میزبانی فصل بعد رقابت‌های لیگ برتر تنیس که در سال  ۱۴۰۱ برگزار می‌شود، تاسیس شده است. تیم تنیس رعد پدافند موفق شد در اولین سال حضور خود به لیگ برتر صعود کند.
همچنین قرار است در این زمین پرسنل پایور و وظیفه در صورت داشتن استعداد توانایی خود را در رشته تنیس نشان دهند.

صانعی: زمین تنیس مجموعه رعد پدافند آماده میزبانی مسابقات کشوری است

سرهنگ محمد صانعی، مدیرکل تربیت‌بدنی نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایرانی درباره افتتاح این زمین در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مدیریت تربیت بدنی پدافند هوایی با حضور فرمانده نیروی پدافند هوایی امیر سرتیپ ستاد علیرضا صباحی فرد اقدام به افتتاح یک باب زمین تنیس در حد استاندارد کشوری کرد. 

وی در ادامه افزود: مدیریت تربیت‌بدنی نیروی پدافند هوایی در سال جاری در رشته تنیس همزمان با ساخت این زمین توانست در مسابقات انتخابی لیگ تنیس کشور با اقتدار حضور یافته و با توجه به اولین سال حضورش در لیگ موفق شد در بین ۴۸ تیم جزو هشت تیم راه یافته به لیگ برتر قرار  بگیرد و سهمیه حضور در مسابقات سال بعد را کسب کند.

مدیرکل تربیت بدنی نیروی پدافند هوایی همچنین تصریح کرد: استارت احداث این زمین از ۱۸ ماه قبل کلید خورد و این زمین به منظور بهره برداری پرنسل پایور و وظیفه در سطح ستاد نیروی پدافند هوایی احداث شد. علاوه بر بهره برداری در زمینه قهرمانی و آماده‌سازی جهت حضور در مسابقات کشوری و نیروهای مسلح در زمینه همگانی نیز آماده است تا به کارکنان و نیروهای وظیفه خدمت رسانی کند.

سرهنگ صانعی در پایان گفت: همچنین مدیریت پدافند هوایی با احداث این زمین آمادگی خود را جهت میزبانی مسابقات ارتش، نیروهای مسلح و کشوری را دارا است. ما همواره نشان داده‌ایم که حامی ورزش قهرمانی کشور و همچنین ورزشکاران قهرمان‌مان هستیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha