رزمایش فاتحان خیبر نمایش قدرت فلج کننده برای دشمنان است

ارومیه- ایرنا- یک کارشناس امنیتی در آذربایجان‌غربی گفت: رزمایش فاتحان خیبر برای دشمنان، نمایش قدرت فلج کننده در صورت هرگونه خطای محاسباتی بوده است.

سعید موسویان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: این رزمایش برای دوستان و همسایگان نیز پیام دوستی را داد و دستاوردهای گسترده‌ای را در عرصه‌های سیاست خارجی، اقتصادی، امیدآفرینی و تثبیت امنیت پایدار در مرز ایران را خواهد داشت.

وی ادامه داد: رزمایش فاتحان خیبر قدرت نمایی هوشمندانه ارتش جمهوری اسلامی ایران و تقویت کننده دیپلماسی در عرصه منطقه‌ای است.

این کارشناس امنیتی در آذربایجان‌غربی گفت: این رزمایش پیام افزایش توان بازدارندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در مقابل قدرت‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای به نمایش گذاشت.

موسویان بیان کرد: در پی حضور معنی دار رژیم غاصب صهیونیستی در کشورهای همسایه و انتقال عناصر تکفیری داعش در این منطقه، رزمایش اقتدار آفرین فاتحان خیبر دستاوردهای گسترده ای داشت.

وی افزود: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح آن در اوج اقتدار و توانمندی و تجهیزات هستند که روحیه جهادی و ولایت پذیری نیروهای مسلح این توان را مضاعف کرده و عمق راهبردی و بازدارندگی ما را جهانی نموده است.

وی تاکید کرد: هر دشمن عاقل می‌داند که در عرصه جهانی نباید با دم شیر بازی کرد و این رزمایش تهدیدات بیرونی را تبدیل به وحدت داخلی می‌کند.

به گزارش ایرنا، رزمایش فاتحان خیبر روز گذشته در شمال غرب کشور برگزار شد و یگان های مختلف ارتش، اقتدار خود را نشان دادند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha