رزمایش خیبر نمایش اقتدار نظامی و قدرت بازدارندگی ایران است

گنبدکاووس- ایرنا - نماینده مردم شهرستان‌های رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از برگزاری رزمایش "فاتحان خیبر"، گفت: نیروهای مسلح ایران اسلامی در این رزمایش بخشی از اقتدار نظامی و قدرت بازدارندگی خود را به نمایش گذاشتند.

غلامعلی کوهساری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران هر چند وقت یک بار در زمان مناسب به تشخیص مسوولان نظام رزمایش‌هایی را در کشور به صورت زمینی، هوایی و دریایی برگزار می‌کند.

وی افزود: رزمایش فاتحان خیبر که در ادامه رزمایش‌های برنامه ریزی شده قبلی از روز گذشته در مرزهای شمال غرب کشور آغاز شد بخشی از آمادگی نیروهای مسلح ایران را در مقابله با هر گونه تهدید و اقدامات نظامی دشمنان به نمایش داشته است.

نماینده مردم شهرستان‌های رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری رزمایش‌های گوناگون توسط نیروهای مسلح ایران اسلامی به دشمنان نشان خواهد داد که خواب‌های آشفته‌شان علیه ایران اسلامی، فقط در حد رویا و آرزوی محال باقی خواهد ماند.

کوهساری اظهارداشت: کشورهای به مانند جمهوری آذربایجان و ترکیه که موضوعات مختلفی را در سر دارند باید بدانند که نیروهای نظامی کشور همواره در حالت آماده باش کامل برای مقابله با هر گونه تهدیدی هستند.

وی گفت: مهمترین پیام رزمایش فاتحان خیبر این است که جمهوری اسلامی ایران به هیچ کشوری اجاره نمی‌دهد تا امنیت حاکم بر این آب و خاک را تهدید کند و در هرزمانی با مشاهده کوچکترین حرکت از سوی دشمنان آمادگی کامل برای پاسخگویی دارد.

به گزارش ایرنا، رزمایش فاتحان خیبر روز گذشته در شمال غرب کشور برگزار شده است.

ارتش ایران در اقدامی هماهنگ و با استفاده از نیروهای خود در تیپ‌های ۲۱۶زرهی، ۳۱۶زرهی، تیپ ۲۵، گروه ۱۱ توپخانه، گروه پهپاد، جنگال و گروه ۴۳۳ مهندسی رزمی و با پشتیبانی بالگردهای هوانیروز، رزمایش نظامی بزرگ خود را تحت عنوان «فاتحان خیبر» در منطقه عمومی شمال‌غرب و بین محور پلدشت - جلفا و در نزدیکی مرز ایران با جمهوری آذربایجان، به نمایش گذاشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha