«دست فرمونِ» سوم از ۱۶ مهر روانه آنتن نسیم می‌شود

تهران- ایرنا- فصل سوم مسابقه «دست فرمون» با تغییراتی نسبت به ۲ فصل گذشته به ویژه در نحوه برگزاری مسابقات، قرار است با آغازماه ربیع الاول روانه آنتن شبکه نسیم شود. 

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی برنامه، زمان پخش مسابقه بزرگ دست فرمون، با اجرای کامران تفتی مشخص شد و قرار است هم‌زمان با ضبط مراحل مختلف مسابقه پخش آن نیز آغاز شود.

فصل سوم این برنامه با تغییرات زیادی نسبت به ۲ فصل گذشته به ویژه در نحوه برگزاری مسابقات، قرار است با آغاز ماه ربیع الاول روانه آنتن شبکه نسیم شود. 
علاقه‌مندان به اتومبیلرانی و موتورسواری می‌توانند اولین برنامه و افتتاحیه مسابقه دست فرمون را جمعه شانزدهم مهرماه ساعت ۲۳ از شبکه نسیم تماشا کنند و پس از آن از شنبه هفدهم مهر تا سه‌شنبه، هرهفته به مدت چهار شب ساعت ۲۱ شاهد این مسابقه باشند.

«دست فرمونِ» سوم از ۱۶ مهر روانه آنتن نسیم می‌شود

مخاطبان با شروع فصل جدید، دست فرمون متفاوت‌تری را نسبت به فصل‌های گذشته تماشا می‌کنند؛ چراکه پیست مسابقه به شکل پیچیده‌تری طراحی شده و نسبت به استانداردهای مسابقات اتومبیلرانی در هر مرحله تغییر می‌کند. همچنین موتورسواران حاضر در مسابقه نیز به شکل حرفه‌ای‌تر و با تمرینات و آموزش‌های کارشناس موتورسواری برنامه، در قالب گروه‌های امدادی وارد پیست می‌شوند.

بهنام صفاریان طراح پیست و کارشناس اتومبیلرانی و محسن معصومی کارشناس موتورسواری مسابقه بزرگ دست فرمون هستند.

فصل سوم مسابقه بزرگ دست فرمون با تهیه‌کنندگی محمود محمودی در ۵۲ قسمت و با شعار آرامش در خیابان، هیجان در پیست مسابقات خود را به صورت رسمی از ۱۶ مهر در دو بخش گروه‌های امدادی و باشگاه اتومبیلرانی دست فرمون برگزار می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha