استفاده از نخبگان سیاسی احزاب در توسعه استان‌ها ضروری است

اردبیل-ایرنا-دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی گفت:نخبگان سیاسی احزاب نقش بزرگی در پیشبرد اهداف جامعه و دولت‌ها دارند و ضروری است از ظرفیت این تشکل‌ها در توسعه سیاسی و فرهنگی استفاده شود.

به گزارش ایرنا،علی کیهانیان روز شنبه در جمع نمایندگان احزاب و تشکل‌های سیاسی اصولگرای  استان اردبیل افزود: جریان سلطه علاوه بر تقویت کانون جنگ سخت در پنتاگون  نسبت به ایجاد کانون لشگریان جنگ نرم، متشکل از دانشمندان علوم مختلف برای ایجاد دوره جدیدی جهت مدیریت بردنیا  بعد از دوران سنتی، مدیریت علمی، مدرنیته، سیستمی را بنام پست مدرنیته با مبانی بسیار خطرناکی تبیین کرده اند  و از برجسته ترین مباتی تسلط بر دنیا این است که می‌گویند دنیا برای ماست و هرگونه تفکر و دینی که باعث تجمع و وحدت و اجماع انسان‌ها باشد باید از بین برود .

وی اظهارکرد:جنگ نرم در موضوعات مختلف دیپلماسی، اقتصادی و رسانه ای  دارای ویژگی های پیچیده ای از جمله پیاده نظام‌های نفوذی و فاقد بعد زمان و مکان بودن آن است و در گام دوم انقلاب وظیفه مردم و حاکمیت بخصوص تشکل‌های سیاسی به مراتب ثقیل و تخصصی‌تر خواهد بود.

دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی افزود: بسیاری از مشکلات موجود در استان‌ها از جمله استان اردبیل نیز ناشی از همین موارد است و عدم استفاده از مشارکت مردم در تصمیم گیری‌ها ، عدم بهره وری مناسب و عادلانه از امکانات و منابع ، برهم زدن ترکیب جمعیتی شهر و روستا و ده‌ها معضل دیگر که با درایت و همکاری قابل حل خواهد بود .

کیهانیان بیان کرد:جمعیت حامیان انقلاب اسلامی وظیفه ذاتی خود می‌داند تا با مدیران انقلابی و مردمی برای خدمت به مردم بزرگ ایران همکاری و همیاری کند.

وی با بیان اینکه آماده ایم تا در تحول بنیادین و توسعه همه جانبه یاور مسئولین باشیم افزود:در پسا انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری  با انتصاب افرادی متدین و پاکدست،متعهد و متخصص می‌توان  موجبات تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خدمت به مردم بزرگ ایران را فراهم نمود..

دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی ادامه داد: همچنانکه همه گروه‌ها ، احزاب و آحاد مردم با مشارکت حداکثری  در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری حماسه خلق کردند، اکنون نیز جمعیت حامیان انقلاب اسلامی بر خود وظیفه می‌داند تا برای تحقق دولت اسلامی با تمام توان خود یاور دولت باشد .

وی افزود:بر این اساس دیدارهایی با مسئولان و گروه‌های اثر گذار استان اردبیل انجام شد تا ضمن بررسی نقاط قوت وضعف نسبت به تنظیم برنامه‌های اجرایی در کارگروه‌های تخصصی صورت گیرد و برای رشد و توسعه همه جانبه استان اردبیل  در اختیار مسئولان قرار داده شود.

کیهانیان همچنین در دیدار با سیدحامد  عاملی استاندار اردبیل احیای آرمان‌های انقلاب اسلامی ، احیای فرهنگ پاسخگویی مسئولان و نهادینه کردن مطالبه‌گری  مردم را از اهداف جمعیت حامیان انقلاب اسلامی دانست.

در این نشست محرم یوسفی بعنوان دبیر جمعیت حامیان انقلاب اسلامی شهرستان اردبیل منصوب شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha